Bir Litre Gözyaşı Papatya Kimdir? Hangi Dizilerde Rol Aldı?


Güncelleme: 17 Aralık 2018 : 02:02
0
Bir Litre Gözyaşı Papatya!

Kanal D ekranlarının başarılı dizisi Bir Litre Gözyaşı yepyeni 11.bölümüyle seyirci ilgisini çekmeye devam ediyor. Medyapım ve MF Yapım imzalı dizinin başrollerini Sanem Çelik, Tolga Tekin, Miray Daner ve Mert Yazıcıoğlu’nun paylaştığı başarılı dizide birçok heyecanlı olay yaşandı. Dilerseniz öncelikle dizinin 11.bölüm özetini ve yeni bölümde neler yaşandığını hep beraber görelim.

Bir Litre Gözyaşı 11.Bölüm Özet! Yeni Bölümde Neler Yaşandı?

Cihan kazayı hafif sıyrıklarla atlatır fakat Mahir bir türlü kendine gelememektedir. Uzun süren bu bekleyiş Cihan’ı Mahir’e iyice yaklaştırırken, bir oğlunu daha kaybetmeyi göze alamayan Ayla, Mahir’in bu durumda olmasından ötürü Cihan ve ailesini suçlar.

Muzo kendisini dolandıranları iyice köşeye sıkıştırmıştır fakat Elif’in başının belada olması bütün planlarını altüst edecektir. Muzo ve Figen, Elif’i kurtarmaya çalışırken çıkmaza düşerler ancak hiç beklemedikleri birinden gelen yardımla Elif için yeni bir şans doğar.

Bu sırada disiplin kuruluna sevk edilen Cihan’ın okul hayatı tehlikeye girer fakat bu süreçte kader karşısına hayata farklı bir gözle bakabileceği birisini çıkarır. Kazanın ardından birbirlerine karşı yumuşayan Cihan, Ali, Mahir ve Hande’nin arasındaki dengeler ise Cihan’ın şok kararıyla derinden sarsılacaktır.

Bir Litre Gözyaşı Papatya (Merve Hazer) Kimdir?

Geçtiğimiz hafta Altın Kelebek sonrası geç yayınlanan dizin reytinglerde düşüş yaşamıştı bakalım bu haftaki sonuçlarda neler yaşanacak? Şimdi de diziye yeni dahil olan ve ilk olarak Cihan ile yeni tanışan karaktere Papatya’ya gelelim. Papatya karakterin hayat veren oyuncumuzun ismi Merve Hazer’dir. Oyuncu 1 Mart 1994 İstanbul doğumludur. Daha önce hatırlayacağınız ve oynadığı diziler ise Elde Var Hayat, Güneşi Beklerken ve Kertenkele dizileri olmuştur.

Merve Hazer’in dizide kaç bölüm kalacağı şimdilik belli değil.