Bir Litre Gözyaşı Dizisine Türkü Turan Katıldı!


Güncelleme: 22 Ocak 2019 : 22:39
0
Türkü Turan Kimdir?

Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan, yenilenen oyuncu kadrosuyla gençlik teması olarak devam edecek olan, Medyapım & MF Yapım ortak yapımcılığında ekrana gelen, başrollerini Miray Daner ve Mert Yazıcıoğlu’nun paylaştığı dizi Bir Litre Gözyaşı Pazar günü 14.bölümüyle yayında olacak. Bakalım yeni format seyirci tarafından beğenilecek mi?

Bir Litre Gözyaşı 14.Bölüm Öncesi Neler Yaşanmıştı?

Annesinin Cihan ile konuşup aralarının bozulmasına sebep olduğunu öğrenen Mahir, evi terk eder. Mahir’in şimdi tek isteği Cihan’la bir araya gelmektir. Ayla’dan Mahir’in gönlünün Cihan’da olduğunu öğrenen Hande ise çılgına döner. Cihan’dan intikam almak için kolları sıvar.

İşten atıldığını öğrenip dükkanda çalışmaya başlayan Figen’in çabaları yetersiz kalır. Borçlarla uğraşan Muzo bir de dükkanın başına gelenler ile uğraşmak zorunda kalır. Cihan’ın hastalığı yetmezmiş gibi, yeni yılda parasızlıkla sınanacak olan aileyi zor günler beklemektedir.

Yeni yılı karşılamak üzere şehir dışına geziye giden gençlerin eğlenceli ama bir yandan da gergin yılbaşı macerası, Cihan ve Mahir’in başına gelen felaket ile beklenmedik bir şekilde son bulur!

Bir Litre Gözyaşı Türkü Turan Kimdir? Rol Aldığı Diziler?

Gençlik konusuyla yoluna devam etme kararı alacak olan diziye son katılan isim ise Türkü Turan oldu. Oyuncu 1 Şubat 1985 Bodrum doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunudur. Rol aldığı diziler Annem, Çakıl Taşları, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Nuri, Şubat, Tatar Ramazan, Maral, Acı Aşk, Dolunay ve Yaşamayanlar olmuştur.