Bir Litre Gözyaşı 3. Bölüm Fragmanı-21 Ekim Özeti Neler Olacak?


Güncelleme: 14 Ekim 2018 : 23:20
0

Bir Litre Gözyaşı duygu dolu sahnelerle izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. 2. bölümü geride bırakan Bir Litre Gözyaşı dizisi yeni bölümünde neler olacak, 3. bölüm fragmanı ve özetini yazımızdan takip edebilirsiniz.

Bir Litre Gözyaşı dizisini izlerken izleyiciler her an ağlayacak gibi oluyor. şahsen beni içine çekip ekrana kilitleyen dizi, sanki izlerken her an ağlayacak pozisyonda buluyorum kendimi neden mi? Çünkü seyirci olarak uzun zamandır böyle sıcak bir aile görmedik. Bu bölümde Aliye gıcık oldum. EGO tavan yapmış, Kızların sevgilisi tavırları hiç yakışmamış.

Mahir’in Cihan’ı o bakışı beni benden aldı. Figen’in Cihan’ı senin hiçbir şeyin yok Güzel kızım cümlesi gözlerimizi doldurdu. Kızının öleceğini bile bile Hiçbir şey yapamamak hangi anne dayanabilir ki. Cihan gibi hayat dolu enerjik birini görünce neden Cihan’ın başına gelir ki demekten kendimizi alamıyoruz.

Canan kendi hastalığından şüphelenmesi o an tüylerimizi diken diken etti, insan öleceğini öğrense ne yapar? Gerçekten zor bir soru. Figen’in Cihan’ın hastaneye gittiğini öğrendi sahnede ve Cihan’ın Ağlamış yüz ifadesinde içimiz parçalandı İnşallah öğrenmemiştir dedik. Cihan’ın anne deyişi gerçekten duygusal bir sahneydi ve uzun zamandır böyle samimi bir dizi izlemiştik herhalde.

Miray Daner muhteşem bir detayla ekranın yeni yüzü olarak karşımıza çıktı. Sanem Çelik ekranın en az kadın oyuncularından gerçekten ayakta alkışlanacak iki oyuncu. Her bölüm bolca ağlayacağımız birlikte gözyaşının Önümüzdeki bölümde ne olacak. Bir Litre gözyaşı 3. Bölüm fragmanı ve özeti.

Bir Litre Gözyaşı 3. Bölüm Fragmanı ve Özeti