Beni Bırakma 120. Bölüm Özeti, 28 Eylül Cuma Neler Olacak?


Güncelleme: 28 Eylül 2018 : 07:21
0

Beni Bırakma dizisi 119. Bölüm özetini buradan okuyabilirsiniz. Haftanın finaline bir gün kala 120. Bölüm özeti merak ediliyor. 28 Eylül Cuma günü neler olacak? Heyecan uyandıran beni bırakma 120. Bölüm özeti sizler için yazımızın devamında…

Zeynep Cellat’ın telsizinden Kızılay’dan yardım istemeyi başarmıştır. Zeynep konuşturup öldüren ilacın tesiriyle fenalık geçirmeye başlar. Panzehirini yapmak için gittiği ilaç deposunda Cellat’ın adamına yakalanır. Zeynep’in Emre için karargaha sızdığı gerçeği ortaya çıkar. Zeynep Cellat ve adamlarını alt ederek Emre’yi de oradan alıp kaçmayı düşünürken köşeye sıkışmıştır.

Beni Bırakma 120. Bölümde; Emre yarası mikrop kaptığı ve aç susuz kaldığı için daha fazla dayanamaz ve baygınlık geçirir.. Nabzı yavaşlayan Emre, yaşamak için daha fazla gayret gösterebilecek midir?

Bora ve Cansu nezaretten çıkmayı başarır.. Bora Suriye sınırında durdurulmalarına başka çareler aramaktadır. Bir an önce Zeynep’in yanına gitmek için başak yollardan girmek için karanlık tipli adamlarla anlaşır.. Cansu bu serüvenin nereye gideceğini kestiremediği için korkup Bora’nın aracından iner.
Arzu ve Cengiz, Emre’nin esir düştüğü yerden kurtarılacağı güvencesiyle ilk kez rahat nefes alırlar.. Umutla Emre’ye kavuşacakları anı beklemektedirler. Esin Vedat’a Cansu’nun Emre yaşıyor diye Suriye’ye gittiğini söyler. Vedat bu bilgi karşısında şok olur..
Sıla Rüstem’i başına bir sopayla vurup bayıltmıştır. Mezarın içinden Tarık’ı zorlanarak da olsa çıkarmayı başaran Sıla, Tarık’ı Ayten’e teslim etmiştir. Sıla Rüstem ve ailesinin türlü işkencelerle göğüs germeye çalışır.
Tarık Ayten’in yanında kendine gelmiştir. Meltem’i arayıp kaza yaptığını söyler. Meltem Rüstem’e baskına gider. Rüstem Meltem’e kaza edeni görmedik yalanını söylese de Meltem Rüstem’in Tarık’a yaptıklarını öğrenmeye çok yakındır. Rüstem kaza mevzusunu Sıla’nın Meltem’e duyurduğunu sanıp Sıla’ya büyük bir ceza kesecektir.