Beni Affet Final mi Yapıyor? Ne Zaman Final Yapıyor.


Güncelleme: 6 Mayıs 2017 : 09:48
58

Star tv ekranlarının en uzun soluklu ve en çok sevilen dizisi Beni Affet kötü haber geldi.Gündüz kuşağı dizileri arasında olan ve uzun süredir ekranlarda olan dizinin akıbeti belli oldu.6 sezondur sizlerle olan dizi yeni sezonda da sizlerle olmak için çalışmaların kısa bir süre için ara vermesi gerekti.

1000 küsür bölümüyle ekranlarda olan Beni Affet diziye sürekli yeni kanlar alarak hep canlı tutulmasını sağladı.Yapımcılığını Nilgün Sağyaşar’ın üstlendiği Beni Affet yeni sezonda da sizlerle olacak. Beni Affet sizlere Haziran ayında veda etmeyi düşünüyor.6 sezondur bıkmadan usanmadan izlediğiniz Beni Affet sezon finali yapıyor.

Başrollerinde ki Şeyma Korkmaz, Murat Danacı, Gaye Turgut Evin, Deniz Evin, Gökberk Yıldırım, Ötüken HürmüzlüSerkan Tınmaz, Nusret Şenay ve Ulviye Karaca’nın,, Zeynep Yasa, Ceren Yalazoğlu Karakoç,  gibi isimlerin yer aldığı Beni Affet 6. sezon finali ile 16 Haziran da aramızdan ayrılacak. Yeni bölümü ise 7.sezon olarak Eylülde sizlerle olacak.

Sizce Beni Affet final mi yapmalı yoksa sezon finali mi? Bir sezon daha ekranlarda görmek ister misiniz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Beni Affet 2017-2018 Sezonu  Final Mi Yapacak Yoksa Sezon Finali Mi ? Tıklayınız

 

58 YORUMLAR

Comments are closed.