Beni Affet (14-15 Eylül) 1211-1212. Bölüm Özet ve Tüyoları


Güncelleme: 13 Eylül 2017 : 15:50
0

Beni Affet dizisi 14 Eylül Perşembe ve 15 Eylül Cuma günleri neler yaşanacak? Beni Affet 1211. ve 1212. bölümlerde neler olacak? 1211. ve 1212. bölüm özeti ve tüyoları

Star Tv ekranlarındaki en çok izlenen dizilerden birisi olan Beni Affet, yeni sezonda yayınlanan ilk bölümleriyle büyük ilgi topladı. Ateş’in maceraları ve yeni giren karakterlerin canlılığı diziye olan ilgili arttırdı. Bahar karakterinin diziden ayrılması büyük bir üzüntüye neden olsa da dizi yapımcıları izleyicinin diziye olan ilgisini arttırmak için yaz boyunca yeni oyuncu arayışına girişmişti.

Beni Affet dizisinin yeni sezonunda dizimizin başrol karakteri Ateş, Toprak’ın yanında karşımıza çıktı. Hasta olan Toprak, Ateş’in yardımlarıyla iyileşmeye çalışacaktır.

Feride yine Kozanlar ailesinin yanında olacaktır. Çünkü çocukluğu ve tüm yaşantısı Kozanlarla birlikte geçmiştir. Cüneyt’ten başka kimseye güvenemeyeceğini de anlamıştır.

Feride ve Cüneyt’in yapmak istedikleri şey Yaman’ı bulabilmektir. Bu amaçla Boris’in de peşine düşeceklerdir. Boris zor duruma düşse de bu durumdan sıyrılacağını düşünür. Ancak bu sefer işler onun istediği gibi gitmeyecektir.

Zühre ise Osman ile evlerini ayırmak istemektedir. Bu evlilik boşanma ile bitmese de Zühre’nin kafasında kesinlikle bitmiştir. Osman ise yalnız başına hayatını devam ettirebilmek konusunda pek başarılı olamayacaktır.

Lerzan resmi yollardan bulamadığı başka yollardan arama girişiminde bulunacaktır. Zeynep kendisinden çok kardeşini ve ailesini düşündüğü için istemediği yollara başvuracaktır. Bu yollar onun Ateş ile karşılaşmasının da önünü açacaktır.


Beni Affet Dizisi Yeni Sezon Bölüm Özetleri ve Tüyoları <<<tıkla


 

Beni Affet’in yeni bölümünü beğendiniz mi? Yeni bölüm hakkındaki fikirlerinizi bekliyoruz. Yeni karakterlerin performanslarını nasıl buldunuz?