Beni Affet 1199. Bölüm Özet ve Fragman 6 Haziran Tüyoları


Güncelleme: 25 Aralık 2017 : 18:26
1

Beni Affet sezon finaline doğru heyecanı dorukta bölümlerle izleyici ile buluşuyor. Sevilen dizi Beni Affet’te gizli şeyler açığa mı çıkıyor. Beni Affet 1199. Bölüm Özet ve Fragman 6 Haziran Tüyoları

Yeni bölüm tüyolarına geçmeden isterseniz önceki bölümlerde neler olmuştu kısaca hatırlayalım.

Sevgi, Ateş’in dna testi sonucu karşısında allak bullak olur. Bütün aile soluğu Galip’in yanında alır. Yaşananlar sonucunda Sevgi ve Ateş arasında geçen telefon konuşması herkesin hayatında yeni bir sayfanın açılmasına neden olur. Hala Mahir’in yakasını bırakmayan Ceylan, komşularını doldurarak Mahir’in üzerine salar. Çılgına dönen Mahir’in tepkisi ise sert olur.

Yaman, her şeye rağmen Melis’i polise teslim eder ve Feride’nin özgürlüğüne kavuşmasını sağlar. Ancak ikili arasında Cüneyt ve Melis yüzünden yaşanacak tartışmanın sonucu merak konusudur. Öte yandan Ahmet ve Banu şirketin başına geçmek üzeredir. Murat Filiz’in bir telefon konuşmasına şahit olunca babasıyla ilgili şok edici bazı gerçeklere ulaşır.

Mahir kendisine bir yol mu çizecek? Her şeyi Kader’e anlatıp onunla barışacak mı? Mahir ve Kaderi mutlu bir hayat mı bekliyor?

Yeni bölüm tüyoları ve özetleri en kısa zamanda haberimizde olacaktır. Bizi takipte kalın.

1 YORUM

  1. Nolursunuz dizi bitmesin devam etsin butun oyuncular cok güzel hepsi güzel oynuyor. O kadar alıştım ki her gün ekran başında başlayacak diye heyecanla bekliyordum ne olursunuz dizi bitmesın tek izlediğim dizi Benı Affet dizisi lütfen yazdan sonra Yen’i bölumuyle devam etsın ne olursunuz bıtmesın dızı..:(((

Comments are closed.