Beni Affet 1178.-1182. Bölüm TÜYOLARI Özeti 8-12 Mayıs Neler Olacak ?


Güncelleme: 5 Mayıs 2017 : 18:52
4

Star Tv’nin sevilerek izlenen dizisi Beni Affet, bu hafta oldukça hareketli geçecek gibi. Beni Affet 1177.-1181. Bölümleri TÜYOLARI Özeti 8-12 Mayıs Neler Olacak? Tüm detayları dizihaberci.com aracılığı ile sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Bizi takipte kalın.

Daha önce show Tv’de yayınlanan ancak daha sonra Star Tv’ye transfer olan Beni Affet 2012 yılından beri Star’da seyirci ile buluşmaya devam ediyor. Oldukça sevilen dizi hakkında haftalık özetleri, tüyo ve ipuçlarını saat saat haberimizi güncelleyerek sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. İşte Beni Affet 1177. ve 1181. bölümlere ilişkin ipuçları ve tüyoları….

 

Feride’yi bir kez daha kaybeden Cüneyt perişan haldedir. Banu, Melis’e Cüneyt ve Feride arasında geçenleri anlatmış ve ikilinin yapacağı plan merak konusu olmuştur. Filiz, huzursuzluk çıkarmak için Kozanlara gelmiştir. Osman’la Filiz arasında geçen bazı konuşmalara şahit olan Zühre kendini tutamaz ve aşırı tepki verir.
Feride ve Yaman heyecan dolu balayında kötü bir sürprizle karşılaşsa da sonuç olarak karşısına çıkan engeller aşklarının büyümelerine engel olamaz.Tabi Banu da boş durmaz.Melis elinin altında istediği gibi yön verecektir ve Yaman ve Feride ye ayak bağı olmaya başlarına iş açmaya devam edecektir. Bütün bunlara karşın Yaman güzel bir ev alarak Feride ye güzel bir sürpriz yapar ve ev alır.Artık hayat onlar için toz pembe görünür ve evi nasıl döşeyecekleri konusunda fikirler havada uçuşur.

Bu arada Ahmet kızını istemesi için Cüneyti arar ve konuşmak için eve çağırır. Nazire ise ev alma konusunun üstünden kendisini kötü hisseder ve gitme fikri aklına gelmiştir.Kendinin gereksiz olduğunu düşünür.

Diğer taraftan Osman Filiz’in oyununa gelir ve bu kez Zühre nin affetmemesi gereken şeyler yapmıştır. Aynı yatakta bunları bir arada görür be büyük bir şok yaşar. Osmanla Zühre nin arası darmadağın iken isteme olayı tüm dengeleri değiştirecektir. Her şeye rağmen Osman ın bu aldatma işini kabullenemeyeceğini söyleyen Zühre’nin karşısında Osman ise oyuna geldiğini ısrarla anlatmaya çalışacaktır.

Cüneyt ise isteme işine ister istemez evet diyecektir. Melis le evlenme hazırlıkları yapmaya başlasa da Yaman’ın büyük tepkisiyle karşılaşacaktır. Bir kaç gün önce Feride’nin dizlerine kapanan kişi ne oldu da şimdi kardeşiyle evlenme olayına giriyor diye düşünür ve çok sinirlenir. Bu isteme olayı büyük bir kavgaya vesile olacak gibi görünse de bu işten sıyrılacak çift Melis ve Cüneyt’ti neler bekliyor merak konusu.

Bu arada Bahar ise bıçaklandığı için çok kötü durumdadır. Ateş onu yerde kanlar içinde görünce hemen hastaneye yetiştirir. Neriman ise Ceylanın bebeği için dna testi için çabalasa da sonuç yine istediği gibi çıkmaz. Doğumu gerçekleşen bebek için Mahir yine test yapmaya karalıdır. DNA sonucu çocuk onun olmadığı ortaya çıkarsa Kader ve Mahir ikilisi tekrar bir araya gelecek mi?

Diğer taraftan içi yanan Sevgi, öfkesini Ateş’e  püskürürken bir darbe de polisten gelir.Ateş polis tarafından tutuklanır.Bunu fırsat bilen Murtaza ise boş durmayacak Bahar ı öldürme planları yapacak hatta Bahar’ın odasına kadar girecektir. Bahar’ın sevenleri ise yine bu işe engel olacaktır. Peki bu Murtaza tekrar tekrar deneyip Bahar’a zarar verecek midir? 

Sıla nın ise bu hafta doğum günü olacak fakat Sıla doğum gününü herkesin unuttuğunu düşünecek.Elbette ki o üzüle dursun Murat unutmamıştır ve hazırlık yapıyor olacaktır. Sonucu gören Sıla kendini mutluluk yağmurları altında hissedecektir.

Her saate bir tüyo çok yakında haberimizde. Bizi takipte kalın…

4 YORUMLAR

  1. feride cüneyte geri dön seneryoyu yazan abiler ablalar lütfen bizi daha fazla ağlatmayın feride ve cüneyti kavuşturun

Comments are closed.