Beni Affet 1173.-1177. Bölüm TÜYOLARI Neler Olacak Özeti 1-5 Mayıs


Güncelleme: 29 Nisan 2017 : 14:22
12

Star tvde günlük olarak yayınlanan Beni Affet 1173.-1177. Bölüm TÜYOLARI Neler Olacak Özeti 1-5 Mayıs pazartesi ile cuma arası bölümlerde neler olacak tüyolar burada sizlerle birlikte olacak.

Cüneyt’in Feride’yi geri kazanmak için yaptığı son hamle hem Feride’ye yaptığı hatayı anlamasına hem de onu kaybetmesine neden olmuştur. Feride’yi bir karar anında gören Yaman ona tamam mı devam mı diye soracaktır.
Nikah masasında son ana kadar bekleyecektir ve Feride kendisine yapılanları unutmamıştır ama daha da önemli bir şey vardır o Yaman’ı gerçekten sevmektedir ve Evet der. Yaman’la evlenir…

Cüneyt paramparça olurken arkasında bir enkaz ve Melis vardır. Banu Cüneyt ve Feride arasında geçen bu konuşmaları Melis’e yetiştirdiğinde yer yerinden oynar. Çünkü Feride artık melis için kurtulunması gereken biridir ve bunun hesabını verecektir. Öte yandan Yaman’la Feride balayına gitmişlerdir ve iki aşık hayatlarında yeni bir sayfa açmışlardır.

Murtaza kötülüklerinde sınır tanımamaktadır. Bahar’ı kaçırmıştır ve onu koz olarak kullanmaya kararlıdır. Bahar’a karşılık Gülüm’ü ister Ateş’den ve her şey daha da karışırken sevgi olan biteni öğrenir. Kızının kaçırılması sevgiyi perişan eder.

Kader ve Neriman yan yana bir gariptir. Neriman Kader’i oğluna geri kazandırmak için hamle üstüne hamle yaparken asıl önemli olan ceylan ve karnındaki çocuktur. İkili bu gerçeği ortaya çıkarmak için harekete geçerler.. Anne karnında dna testi için büyük bir oyuna bulaşırşar…

Feride ve Yaman ufak tefek aksaklıklar yaşasalar da düğün günlerinin tadını çıkarmaya kararlıdır. Feride’ye haksızlık yaptığını öğrenen Cüneyt ise perişan haldedir. Her şeye rağmen yanına Güneş’i de alarak, Feride ve Yaman’ın düğününe gitmeye karar verir. Feride ise zor bir kararın eşiğindedir. Gülüm ve Ateş, saklandıkları yerde mutlu gelecek planları yaparlar.

Ateş’in Sevgi ve Şahin’in oğlu olduğunu öğrenen Murtaza, korkunç bir plan yapar. Aileyi derinden sarsacak o adımı attığındaysa Ateş’in dünyası başına yıkılır. Yiğit, Kader’e evlenme teklif etmek için hazırlık yapar. Ancak Ceylan’ın, Mahir’i kandırdığını öğrenen Kader’in cevabı merak konusudur.

1 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak 1173. bölüm özeti şöyle: Cüneyt, Feride’yi yeniden kazanabilecek mi? Feride, Cüneyt’in yeniden bir araya gelme teklifi karşısında afallamıştır. Düğünle ilgili aksaklıkları gideren Yaman, Feride ve Cüneyt’in konuşmasına dâhil olur. Cüneyt, Feride’yi yeniden kazanmak için elinden geleni yapar. Kozanlar da Feride’den gelecek yanıtı heyecanla bekler. Sonunda bir karar veren Feride’nin attığı adımla herkesin hayatında yepyeni bir sayfa açılır. Ateş, Murtaza’nın adamına ulaşarak sonunda Bahar’ı sakladıkları yeri öğrenir. Ancak tam Bahar’ı kurtaracağı sırada başına gelenler tüm dengeleri değiştirir. Neriman ve Kader, Ceylan’ın bebeğine dna testi yaptırmak için Ceylan’a bir oyun oynar. Kader’in Neriman’la birlikte hareket ettiğini gören Yiğit, Kader’e hesap sorar ve ikili sert bir yüzleşme yaşar.

2 Mayıs 2017 Salı günü yayınlanacak 1174. bölüm özeti şöyle: Cüneyt’i perişan hale düşüren olay nedir? Feride’yi bir kez daha kaybeden Cüneyt perişan haldedir. Banu, Melis’e Cüneyt ve Feride arasında geçenleri anlatır. İkilinin yapacağı plan merak konusudur. Filiz, huzursuzluk çıkarmak için Kozanlara gelir. Osman’la, Filiz arasında geçen bazı konuşmalara şahit olan Zühre büyük bir tepki verir. Balayına giden Feride ve Yaman çok mutludur. Yaman’ın ilk kez söyleyeceği sözler ise adeta Feride’nin ayaklarını yerden keser. Murtaza’nın Bahar’ı kaçırdığını öğrenen Sevgi çılgına döner. Murtaza ise Bahar’ı bırakması karşılığında Gülüm’ü ister. Bir yanda kardeşi, bir yanda sevdiği kadını kaybetme riski olan Ateş’in atacağı adım merak konusudur. Kader, Yiğit’in yardımıyla Ceylan’ın karnındaki bebeğine gizlice dna testi yaptırmak için her şeyi ayarlar. Gerçeklerin ortaya çıkması artık an meselesidir.

3 Mayıs 2017 Çarşamba günü yayınlanacak 1175. bölüm özeti şöyle: Bahar’ı şok eden gelişme ne olacak? Bahar’a olanlar için kendini suçlayan Gülüm, herkesten gizlediği bir şey yapar. Ateş, Murtaza’yı kandıracağı planını devreye sokar. Bahar, tutulduğu yerde kaçmanın fırsatlarını kollar. Tam bunu başardığı sırada ise şok edici bir gelişme yaşanır. Hastaneye gelen Alper, Neriman’ın gerçek niyetini anlar. Ancak Alper’in son çırpınışlarının Ceylan’ı kurtarmaya yetip yetmeyeceği merak konusudur. Balayında olan Feride ve Yaman güzel bir gün geçirir. Ancak Melis, Cüneyt’le ilgili hesap sormak için ikilinin yanına gelince Yaman ve Feride’nin tadı kaçar. Banu ise her şeyden habersiz olan Feride ve Yaman’a zarar verecek korkunç planını devreye sokar. Filiz yüzünden araları açılan Zühre ve Osman’ın arasındaki tatsızlık devam eder. Konuşmak için Filiz’in evine giden Osman’ı büyük bir sürpriz beklemektedir.

Beni Affet 1173.-1177. Bölüm TÜYOLARI Neler Olacak Özeti 1-5 Mayıs tarihleri arasında olacakları sizlere daha detaylı olarak buradan sunacağız.. Bizi takip etmeye devam edin lütfen. Yorumlarınızı bekliyoruz..

12 YORUMLAR

  1. bencede diziyi bitirin senaryo tıkandııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

  2. Uha sana feride cuneyti sevmiyorum diyor bide hem adama kazık at git sedatın koynuna gir sonrada yamanın koynuna girmek için can at nerde senin aşkın kaç sezondur yalan bir aşkımı seyrediyoruz uuuha uuuha size saçmaladınız artık en sevdiğim diziyi mahvetiniz hadi kemali geçtim artık ben bahar feride cuneyt için izliyorum sizde onların uzerinde gidip gelip değişiklik yapıyorsunuz bari kaderle yiğit birlikte olsun onlarıda ayırmayın da baharı sakın çıkartmayın

  3. İki ayda başkasına aşık olan feride hanım suçlu olan cüneyt bi gidin Allah aşkına

  4. Cüneyt’te çok haksızlık yapildi hiç beklemediğim birşeydi yazık ya cüneyt’te ben izlemem artik bu diziyi bitirin yaman ile feride yakismiyorlar aslında yakisan iki çift cüneyt ile feride eper bölee devam edecekse dizi final yapin yada cüney’te dönüp devam etirin diziyi .

Comments are closed.