Adı Zehra Hande Kim Nerede Ne Zaman Diziye Girecek?


Güncelleme: 4 Mart 2018 : 00:21
0

Taner Akvardar yönetmen koltuğunda oturduğu Cumartesi akşamları ekranlarda olan Adı Zehra enteresan senaryosu ile güne damga vurmayı başardı. Zeynep Çamcı (Zehra Şimşek – Hande Kurdoğlu), Ali Can Yücesoy İnanç Konukçu (Kadir Keltikli), Hatice Aslan (Şule Kurdoğlu), Seda Güven (Ceren Kurdoğlu) gibi oyuncuların yanında dizide görünmeyen ama dizinin başrol oyuncularından olan Hande karakteri ile ilgili bilinmezleri haberimizde bulabilirsiniz. Adı Zehra Hande Kurdoğlu kim? Adı Zehra dizisinde gerçek Hande kim? Hande ne zaman diziye girecek ayrıntılar haberimizde.

Dizide Frankfurt’da tutucu, katı bir ailenin kızı olarak dünyaya gelmiş, Babası ve abisi tarafından hiç sevilmeyen 22 yaşındaki Zehra’nın hayat hikayesi anlatılıyor. Almanya’daki yoksul ve bağnaz ailenin evinde başlayan hayat hikayesi, İstanbullu zengin bir ailenin yanında devam eder. İstanbul’daki gerçek Hande’nin hayat hikayesi ile bağdaşır. Adı Zehra dizisinde Zehra karakterini canlandıran oyuncunun yeni geldiği ev ise sırlarla ve korkunç bir suçla gölgelenmiş konakta devam eder. Peki konağın gerçek kızı Hande Kim Nerede Ne Zaman Diziye Girecek?


Adı Zehra Serkan Kim? Oynadığı Diziler Sevgilisi


Adı Zehra Hande Kim?

 Hande normalde İstanbul’da doğmuştur. 7 yıl önce kaybolduğu umuma duyrulmuştur. Hande’nin babası hande kaybolmadan iki yıl önce vefat etmiş. Handenin kızını çok seven ve kaybolduğuna inanıp arkasından yas tutan ve bulunacağına kendini inandırmış Şule adında bir annesi var. Serkan adında sosyopat, egoist, az öz konuşan, sert bir o kadar da duygusuz şiddet meyilli bir abisi var. 

Adı Zehra Hande Nerede?

 ile ilgili şuan için kesinleşmiş bir şey yok. Herkesin bildiği 7 yıl önce kaybolduğudur. Fakat kendi kendine kaybolmadığı, yada öldü mü öldürüldü mü gibi soruların cevabı şaibeli. Bizce Hande karakteri abisi işlerin başında tek olmak için, ailenin tek varisi olmak için Handeye bir şey yaptı. Kaçırdı ve kendi bildiği bir yerde kimseye söylemeden sadece yaşadığını bilerek görüşmeden varlığını idame ettiriyor. Fakat Zehra aileye doğruları anlatıp kendisini Zehra olarak tanıttıktan ve ailesinden kaçma zorunluluğunu atlattıktan sonra Hande yi bulma konusunda aileye yardımcı olacaktır.


Adı Zehra Hande Öldü Mü? Diziye Tekrar Girecek Mi?


Adı Zehra Hande Ne Zaman Diziye Girecek? Bizim düşüncemiz bu yönde. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Hande Diziye geri gelecek mi? Gelecekse ne zaman gelecek? Düşüncelerinizi yoruma yazabilirsiniz.