11 Ekim Gelinim Mutfakta Kim Kazandı, Çeyrek Altını Kim Aldı?


Güncelleme: 12 Ekim 2018 : 00:01
1

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta haftanin finaline bir gün kala heyecanla bekleniyor. Gelinlerin hararetle atıştığı Gelinim Mutfakta’ da gelinler yine tartışıyor. Başak Emel’ in kendi resminin üstüne yazı koymasına kızıp yazıyı yırtıp atıyor. 11 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Kim kazandı?

Emel buna kızıp Başak’ ın resmini yırtıp attı. Emel yine kayınvalidelere jest yapıp çay ve kurabiye götürüyor. Ezgi uzanamadığı tabak için Başak’ tan yardim istiyor ama Başak yardım etmiyor. Kayinvalideler kendi aralarında oğullarının nasıl büyüdüğünü düşünüp duygusal anlar yaşıyorlar.

Hanife hanım oğlu ile damatlık bakmaya gittiğinde yetim büyüttüğü oğlunu damatlıkla görünce büyütüp evlenidiriyor olmanın sevincini yaşayıp duygulanmış. Öznur hanım oğlu evlenirken küçükken okula yolladığı oğlunun artık kendi yuvasını kurup evinden gitmesini duygulu anlar yaşayarak anlattı. Gelinler yine becerilerini sergiliyor. Fatih Ürek’ in kayınvalidelere yönelttiği sorularla gelin ve kayınvalideler ne diyeceğini ölçüyor.

Kanal D ekranlarının reyting birincisi gelin ve kayınvalidelerin bir arada olup gelinlerin yemek yapıp kayınvalidelerin tadıp puanladıgı Gelinim Mutfakta oldukça etkili bir program izlemeye doyamıyoruz. Hafta içi her gün ekranlara gelen Gelinim Mutfakta günlük çeyrek altın veriliyor. Ve bu yetmiyor. Hafta boyunca alınan günlük puanların toplanıyor ve 5 altın bilezik kazaniyorlar.

Kendine güvenen gelinler, gelinimi bulurum diyen kayınvalideler bu yarışmaya katılması gerekiyor. Sadece yeni yarışmacılar değil daha önce yarışıp elenen gelin ve kayınvalidelerde tekrar Gelinim Mutfakta’ya katılabiliyor. Tıpkı Başak ve Ezgi’ nin elenip tekrardan yarışmaya katılması gibi herkes tekrar tekrar katılabilir.

Gelinim Mutfakta 11 Ekim Perşembe Kim Kazandı?

11 Ekim gelinim mutfakta’da ilk olarak puanlamayi Reyhan hanım yapıyor. Reyhan hanım Başak’a 1 puan, Yasemin’e 2 puan, Emel’e 1 puan ve gelini Ezgi’ye 5 puan verdi. Büyük oynadı ama gelinini buldu. İkinci olarak Ergül hanım puanlamayı yaptı. Ezgi’ye 2 puan, Başak’a 5 puan, Yasemin’e 3 puan ve gelini Emel’e 1 puan verdi. Emel’in şansına acı kuru dolmalık denk geldi ve kayınvalideler acı olduğu için pek yüksek vermiyorlar. Emel ve Ergül hanım çok üzüldü

Üçüncü olarakta Öznur hanım puanladi. Emel’e 3 puan, Ezgi’ye 4 puan, Başak’a 1 puan ve gelini Yasemin’e 5 puan verdi. Gelini ve kendi çok mutlu oldu. Dördüncü olarak Hanife hanım paun verdi. Ezgi’ye 2 puan, Emel’e 1 puan, Yasemin’e 1 puan ve gelini Başak’a 5 puan verdi. Yine gelinini buldu. Ve gün çeyrek altın kazanan gelini 13 puanla Ezgi oldu günün sonuncusu 6 puanla Emel oldu.

1 YORUM

Comments are closed.