Gelinim Mutfakta 200.Bölümde Neler Yaşandı?


Güncelleme: 25 Aralık 2018 : 12:53
0

Kanal D gündüz kuşağının sevilen yarışması Gelinim Mutfakta her hafta cuma günü bir yarışmacının elendiği Gelinim Mutfakta her pazartesi elenen yarışmacılar yerine yeni yarışmacılar katılıyor. Reytinglerde oldukça başarılı bir ivmesi olan gündüz kuşaklarının vazgeçilmez yarışmasına geçtiğimiz hafta yarışmacı Emel ve kaynanası Ergül hanım veda etmişti.

Geçtiğimiz haftanın finalinde elenen Emel ve kaynana Ergül Hanım olurken bileziği kazanan ise Elif ve kaynanası Ziyafet Hanım olmuştur. Ziyafet Hanım gelininin bu başarısını taktir eden Ziyafet Hanımın sevinci ve heyecanı yeni haftanın ilk günü ekranlara yansıdı. Ziyafet Hanım gelininin kazandığı altınları kutlamak için hazırladığı pankartı Elif’in çalıştığı mutfağın arkasına asarak nispet yaptı diğer gelin ve kaynanalara.

Ekranların sevilen programı Gelinim Mutfakta bugün de birbirinden iddialı kayınvalide ve gelinleriyle biz izleyicileri ekran başına topladı.

Gelinim Mutfakta 200.bölüm

 

Gelinim Mutfakta 200.Bölümde Neler Yaşandı?

Gelinim Mutfakta programının 200.bölümünde neler yaşandı? Kim günün birincisi kim oldu? Haftanın birincisi olup 5 altın bileziği alan gelin ve kayınvalidesi kim oldu? Gelinim Mutfakta 200.bölümünün sürpriz misafiri kimdi?

Gelini Mutfakta haftanın finalinde gelinlerimiz ve kayınvalidelerimiz çok eğlenceli bir final geçirdiler. Önceki günlere göre bugün gelinlerimiz biraz daha durgundu buda haftanın finali olmasından dolayıdır herhalde. Bugün gelinlerimiz ve kayınvalidelerine bir soru yönetildi. Gelinlerimiz veya kayınvalideniz çok istediği bir şeyin gerçekleşmesi için ömrünüzden 3 yıl verir misiniz. Kayınvalidelerimizin hiçbiri gelinlerinin isteklerini gerçekleştirmek için ömürlerinden 3 yıl vermeyeceklerini söylediler. Ama geldiği günden beri kayınvalidesini çok sevdiğini annesi gibi gördüğünü söyleyen Yağnur Kayınvalidesinin isteğini gerçekleştireceğini söyledi.

200.bölüme özel misafir ise Gülben Erge oldu. Pastalar kesildi şarkılar söylendi danslar edildi. 300.bölümü görmek dileğiyle.

Günün Birincisi Kim Oldu?

Haftalardır kayınvalidesiyle bir mücadele içerisinde olan güzeller güzeli gelinimiz Elif iki hafta üst üste bilezikleri alarak 10 altın bileziğin sahibi oldu. Elif ve Ziyafet hanımın mutluluğu gözlerinden okunmaktadır.

Günün Sonuncu Olan İsmi Kim OLDU?

Gelinim Mutfakta 200.bölümüne özel bu hafta elenme yapılmadı. Bunu duyan gelinlerimiz ve kayınvalideler çok sevindiler. Tabi elenen bir isim olsaydı hafta içerisinde aldığı puanlar üzerinde bakıldığına göre Yağnur ve kayınvalidesi olacaktı.