1 Mayıs Pazartesi Esra Erolda Varmı Yokmu? KHK ile Kaldırıldı mı?


Güncelleme: 30 Nisan 2017 : 02:17
3

Atv’nin sevilen evlendirme programı Esra Erol’da bu hafta yayınlanacak mı? 1 Mayıs Pazartesi günü en çok izlenen evlendirme programı Esra Erol’da Kanun Hükmünde Kararname ile kaldırıldı mı? İşte Detaylar…

ATV’nin kuşkusuz en sevilen ve reytinglerde yüksek puanlar alan programı Esra Erolda’ya son yıllarda eleştiriler artmaya başlamıştı. Türk-İslam kültür ve ananelerine uygun olmayan bu tarz programların gereksiz olduğunu söyleyen bir çok tv programı da yapılmıştı. En son yayınlanan KHK ile evlendirme programlarının kaldırıldığı yönünde bir çok söylenti çıkmıştı.

Son olarak 690 sayılı KHK ile “0800” gibi telefon hatlarıyla arkadaş bulma yöntemleri dahil olmak üzere kişilerin tanıştırıldığı veya buluşturulduğu türden programlara artık TV’lerde yer verilmeyecek. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve RTÜK gibi birçok kamu kuruluşuna yapılan itirazların dikkate alındığını söyleyen uzmanların bu kararın alınmasında halkın kararının etkili olduğunu söylemekteler.

1 Mayıs Zuhal Topalla Var mı Yok mu? KHK ile Kaldırıldı mı?

30 Nisan Pazar Kısmetse Olur Varmı Yokmu Khk İle Yayından Kaldırıldı mı?

Peki sizler 1 Mayıs Pazartesi Esra Erolda Varmı Yokmu? KHK ile Kaldırıldı mı? hakkında ne düşünüyorsunuz? Evlilik programları gerçekten sakıncalı mıydı? Kaldırılması gerekli miydi? Yorum yaparak sizler de görüşlerinizi paylaşabilirsiniz?

3 YORUMLAR

  1. çok yerinde bir karar, kaldırılmakta geç bile kaldılar. Ancak esra erol ve zuhal topalı başka programlarda görmek isterim.

  2. Bizler özellikle esra erol vekanal D deki ķismetse olur u cok seviyoruz. K sldirilmasina cok karsiyiz cok saçma haaa soyle, böyle programllar kendilerine biraz ceki duzen verebilirler ama tamamen yayindan kalkmasi dogru degil.

  3. Biz Esra’Eroldayı çoook ama çook seviyoruz ve bu tür proqramların kaldırılmasına şikayetçiyiz

Comments are closed.