Zuhal Topal’la Sofrada 17 – 21 Aralık Haftası Yeni Yarışmacıları Kimler?


Güncelleme: 17 Aralık 2018 : 17:26
0

Fox Tv ekranlarında hafta içi her gün ekranlara gelen yemek ve yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada’nın yeni haftasında neler oldu?

Zuhal Topal’la Sofrada programının 17 Aralık Pazartesi günü başlayan yeni haftasının yeni yarışmacıları kimler oldu? Hangi kayınvalide ve gelin hafta sonunda birinci olacak?

Zuhal Topal’la Sofrada programının 81. bölümü 17 Aralık Pazartesi günü Fox tv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Beş kayınvalide ve beş gelinin yemeklerini yarıştıracağı programda yeni hafta heyecanı başladı.

Bakalım programın yeni haftasının yeni gelin ve kayınvalideleri kimler olacak?

Zuhal Topal’la Sofrada programının yeni hafta yarışmacıları kim? Zuhal Topal’la Sofrada 17 – 21 Aralık haftası yarışmacıları kim? Zuhal Topal’la Sofrada yeni yarışmacıları nereden katılıyor? Zuhal Topal’la Sofrada 17 – 21 Aralık haftası yarışmacıları nereli? Zuhal Topal’la Sofrada yeni yarışmacıları nereli? Zuhal Topal’la Sofrada 17 Aralık yeni yarışmacılar kim? Zuhal Topal’la Sofrada 17 Aralık yeni gelin kaynana nereli? Zuhal Topal’la Sofrada yeni yarışmacı ne yemek yaptı? Zuhal Topal’la Sofrada 17 Aralık yeni yarışmacılar nereli?

İŞTE YENİ HAFTA YARIŞMACILARI

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Aralık birinci gün yarışmacıları: Kübra ve Gülay Turan. 27 yaşındaki gelin Kübra Trabzonlu ve 1.5 yıllık evli. 3 çocuğu olan kayınvalide Gülay Hanım ise 52 yaşında ve Trabzonlu.

Zuhal Topal’la Sofrada 18 Aralık ikinci gün yarışmacıları: Fatma ve Meryem Akkaya. 31 yaşındaki gelin Meryem 10 yıllık evli.

Zuhal Topal’la Sofrada 19 Aralık üçüncü gün yarışmacıları: Züleyha ve Nazende Eyüpoğlu. 31 yaşındaki gelin Züleyha Hataylı ve 4 yıllık evli. Kayınvalide Nazende ise Trabzonlu.

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Aralık dördüncü gün yarışmacıları: İlknur ve Emine Eroğlu. 33 yaşındaki gelin İlknur 7 yıllık evli.

Zuhal Topal’la Sofrada 21 Aralık beşinci gün yarışmacıları: Özlem ve Müdehar Kayan​. 20 yaşındaki gelin Özlem henüz bir yıllık evli.

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal, 23 Eylül 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.

1995 yılındaMüjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde okumaya başladı. 1996 yılında özel bir tiyatroda iki ayrı çocuk oyununda başrol oynadı. 1997 yılında Müjdat Gezen ile birlikte Kanal D televizyonunda sunuculuk yaptı.

1997 yılında konservatuarın son sınıfında iken “Sevda Kondu” adlı dizide Erdal Özyağcılar’ın kızı rolünde oynadı.

SİHİRLİ ANNEM İLE TANINDI

Zuhal Topal, 2003 yılında başrollerini İnci Türkay ve Şahap Sayılgan’ın oynadığı Sihirli Annemdizisinde Suzan karakteri ile tanındı. 2004 yılında Halide Edip Adıvar’ın kitabından uyarlanan Yol Palas Cinayeti filminde Sacide karakterini canlandırdı.

2006- 2009 yılları arasında “Selena” adlı dizide, “Fitnat Korkmaz” adında kötü bir müdireyi oynadı.

ŞARKI SÖYLEMEK LAZIM YARIŞMASINDA BİRİNCİ OLDU

2007 yılında Show TV’de yayınlanan yarışma programı “Şarkı Söylemek Lazım” 1. Sezonunda yarışmacı olarak katıldı koçluğunu İlhan Şeşen yaptı ve birinci oldu.

2009 yılında Metin Akpınar’ın başrolünde oynadığı “Papatyam” adlı dizide rol aldı.

2009 – 2011 arasında “Geniş Aile” adlı dizide Zuhal Topal; Ufuk Özkan, Rasim Öztekin, Fırat Tanış, İlker Ayrık, Halit Akçatepe gibi oyuncularla beraber oynadı.

EVLİLİK PROGRAMI İLE OYUNCULUĞA ARA VERDİ

Esra Erol’un programını devralarak 24 Ağustos 2009 tarihinden itibaren Star TV’de yayınlanan “Zuhal Topal’la İzdivaç” adlı evlilik programı sunuculuğunu yaptı.

2011 – 2013 yılları arasında TRT’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide (Nermin Beceren) rolünü canlandırdı. 2012 yılında TRT 1’de Hayata Dair adlı programı sundu. 2012 yılında Kanal D’de yayınlanan “Kazanmak İçin Bir Dakika” adlı yarışma programını sundu.

2014 yılında Kanal D’de hafta içi her gün saat 13.30’da ekrana gelen “Cümbür Cemaat” adlı yarışma programının sunuculuğunu yaptı.

Zuhal Topal, 27 Ağustos 2008 tarihinde şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlendi. Lina (d.1 Kasım 2013) adında bir kızı vardır.