Zahide Yetiş’te Mustafa Karataş Var Mı Yok mu 12 Mayıs Olacak mı?


Güncelleme: 12 Mayıs 2017 : 11:45
10

Cuma günlerinin vazgeçilmezlerinden Show tv nin gündüz kuşağı programlarından olan Zahide Yetiş ve Mustafa Karataş’ın sunumunu üstlendiği program da küçük bir değişiklik yaşandı. Geçen hafta Cuma günü Mustafa Karataş Hoca programa katılmadı.Zahide Yetiş programının severleri Mustafa Karataş neden yok olmayacak mı başka bir kanalla mı anlaştı gibi merak edilen soruları yöneltmeye başladı. Ayrıntılar sizler için haberimize.

Show tv de ilgiyle izlenen Mustafa Karataş gündüz kuşağında her cuma dini konularda ki bilinmeyenlere cevap bulmaya ve izleyicileri aydınlatmaya çalışıyordu. Ramazan aylarında dini günlerde de ekranlardan tanıdığımız, alışık olduğumuz Mustafa Karataş Hoca artık  Show tv ekranlarında olmayacak mı?Farklı bir kanalla mı anlaştı yoksa sadece Zahide Yetiş programı içine mi dahil olmayacak?

Zahide Yetiş programında olan Mustafa Karataş Haca için geçen hafta açıklama yapılmıştı.Cuma günleri artık Yusuf Kavaklı Hoca Zahide Yetiş e konu olacak ve gelen sorulara artık Yusuf Kavaklı Hoca cevap vereceği duyruldu. Mustafa Karataş Hoca için ise ayrıntılara girilmedi.Akıllara ise Mustafa Karataş’ın neden olmayacağı başka bir kanalla mı anlaşma yaptığı sorusu geldi.

Mustafa Karataş ilgi ile izlenen ve seyircinin alışık olduğu bir yüz olması onun izlenirliğini arttırmıştı.Konulara yaklaşımı bakış açısı da sevenlerin dikkatinden kaçmadı.Reytinglerde üst sıralarda olan programa Mustafa Karataş geri döner mi yoksa Yusuf Kavaklı Hoca ile devam eder mi henüz netlik kazanmadı.Ayrıntılar belli olunca haberimiz sizler için güncellenecektir.

Sizce Zahide Yetiş’te  Mustafa Karataş mı yoksa Yusuf Kavaklı hoca mı olmalı? Görüş ve önerilerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Muatfa Karataş Hoca Ayrıntıları için tıklayınız

10 YORUMLAR

  1. tabii ki mustafa KARATAŞ hocamızı görmek isteriz tartışılmaz bile değiştimi biz ilgilenmeyiz bu konuyla ismi lazımdeğil bir kanalda o dediğin kişiler çıkıyor baksak orada bakarız ilgimizi çekmiyor

  2. Tabiki Mustafa Hocamla devam edilmeli.Onun o sufi huzur veren aciklamalarinin ve konusmalarinin yerini kimse tutamaz.

Comments are closed.