YASAK ELMA’DA YILDIZ’A BÜYÜK ŞOK!


Güncelleme: 11 Şubat 2019 : 18:47
0

Pazartesi akşamları Fox ekranında yayınlanan, başrollerinde Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Sevda Erginci gibi oyuncuların yer aldığı Yasak Elma dizisi bu akşam şaşırtıcı bir bölümle geliyor. İşte detaylar…

YILDIZ’A BİR DARBEDE ZEYNEP’TEN GELİYOR!

Bu akşam yayınlanacak 32.bölümde Yıldız, Ender’le işbirliği yapmasının cezasını çekecek gibi gözüküyor. Yıldız’ın yaptıkları, Zehra ve Kemal’in kutlamasında ortaya çıkıyor. Zehra “Sen bizi ayırmaya mı çalışıyordun” diye ona çıkışıyor. Zeynep’e büyük bir şoka uğruyor. Sonraki sahnede, Yıldız Zeynep’e ağlarken dikkat çekiyor. Ancak, Zeynep taviz verecek gibi gözükmüyor. “Keşke ablam olmasaydın” diye yıkıcı bir karşılık veriyor.

Diğer taraftan, yüzü görünmeyen bir kadın Caner’e “Bu çocuk benim paramı çaldı” derken ekrana yansıyor. Caner şaşırıyor ve onu kimin tuttuğunu soruyor. Aldığı cevap da onu şok etmeye yetiyor. Kadın “Ender Taşkıran” diye cevap verince, Caner soluğu ablasının yanında alıp, “Benim senin gibi bir ablam yok artık” diye ekliyor. Ender’in üzüldüğü anlaşılıyor. Son sahnede ise Ender, Yıldız’a “Seni öldürürüm” diye el kaldırıyor. Fakat, Yıldız kendinden emin bir şekilde “Hiçbir şey yapamazsın” diyerek karşılık veriyor.

Görünen o ki, Yıldız, Ender’le işbirliği yapmasının bedelini ağır ödeyecek. Ancak, hesabını Ender’den sormadan da rahat etmeyecek. Ender’e de huzurlu günlerin gözükmediği açıkça belli oluyor. Şimdi geçen hafta yayınlanan bölümde neler olmuştu? Hatırlayalım.

31.BÖLÜMDE YAŞANANLAR!

YILDIZ YANLIŞ KİŞİYE GÜVENDİ!

Yıldız ve Ender’in Kemal’le Zehra’yı ayırmak için işbirlikleri oldukça ön plandaydı. Ancak, Yıldız’ın yanlış kişiye güvenerek hareket ettiğini anlaması çok uzun sürmedi. Bu sırada, Kemal’de üzerine oynanan oyunları fark etmeye başladı.

ZEYNEP ALİHAN’I KISKANDIRMAYA ÇALIŞTI!

Alihan ve Zeynep cephesi de geçen bölüm ön planda geçti. Zeynep, Alihan’ı kıskandırmak için Dündar’a yaklaşmayı ihmal etmedi. Alihan ise, hiçbir şekilde onların arasında bir şey olmadığına inanmama tavrını sürdürmekte ısrar etti. Onu geri kazanmanın yollarını arasa da, Zeynep kendinden hiçbir şekilde taviz vermedi.

32.Bölüm fragmanı için tıklayınız. Yeni bölüm bu akşam saat 20.00’de Fox ekranlarında izleyicileri bekliyor.