Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu Filmi Hangi Kanalda Yayınlanacak?


Güncelleme: 25 Aralık 2018 : 19:58
0

Bilim kurgu meraklılarını ekran başına sürükleyecek bir film televizyon ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Başrollerinde Dane DeHaan, Cara Delevinge, Clive Owen gibi isimlerin yer aldığı Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu filmi hangi kanalda yayınlanacak?

Yönetmen koltuğunda usta isim Luc Besson‘un oturduğu Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu isimli bilimkurgu filmi Star tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

2017 yılı yapımı Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu filmi 26 Aralık Çarşamba günü saat 20.00’de Star tv ekranlarında sinemaseverleri bekliyor!

Bilim kurgu ve macera konulu filmin orjinal adı ise Valerian and the City of a Thousand Planets.

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu, Luc Besson tarafından yazılan ve yönetilen, bilim kurgu, aksiyon ve macera türündeki Fransa yapımı İngilizce film.

Filmin başrollerinde Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen, Rihanna, Ethan Hawke, Herbie Hancock, Kris Wu ve Rutger Hauer yer almaktadır.

FİLMİN KONUSU NE?

28. yüzyılda Valerian ve Laureline, insanların yerleşim alanlarına uygulanacak emirleri taşıyan bir operasyon biriminde görevlidirler. Savunma Bakanlığı’nın emriyle ikili, etkileyici bir şehir olan Alpha’ya görevlendirilirler.

Alpha, evrendeki pek çok farklı türün bilgi, deneyim ve kültürlerini paylaşmak için yüz yıllardır bir araya geldiği bir şehirdir. Fakat şehrin merkezinde bir gizem vardır; karanlık bir güç bu şehrin huzur dolu ortamını tehdit etmektedir.

Valerian ve Laureline’nin görevi bu güç aktif olup Alpha’yı ele geçirmeden önce hem şehri hem de tüm evrenin geleceğini kurtarmaktır.