Uğur Karabulut Diriliş Ertuğrul Kadrosunda! Uğur Karabulut Kimdir?


Güncelleme: 25 Aralık 2018 : 13:20
0
Uğur Karabulut Diriliş Ertuğrul Dizisinde

TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşan, yapımcılığını Tekden Film’in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ’ın yazdığı, yönetmen koltuğunda Metin Günay’ın oturduğu, başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hande Soral, Arif Diren, Cengiz Coşkun, İlker Aksum, Serdar Deniz ve Hakan Vanlı gibi isimlerin paylaştığı Çarşamba akşamlarına damga vuran Diriliş Ertuğrul dizisinin kadrosuna sürpriz bir isim katılıyor.

Katılan ismi açıklamadan önce bu hafta yayınlanacak olan 129.bölümde neler yaşanacağını özetimizle birlikte öğrenelim.

Diriliş Ertuğrul 129.Bölüm Özet! Yeni Bölümde Neler Yaşanacak?

Selcan’ın obasının Moğolların baskınına uğradığını ve beraberinde yaşananları anlatması, Ertuğrul ve Hayme’yi üzmüştü. Ama Ertuğrul’a Gündoğdu tarafından gönderilen mektupla, Ertuğrul onların güvende olduğunu öğrenmiş ve rahatlamıştı. Bu baskınları yapanın Albastı adında biri olduğu ve Albastı’nın da İlbilge’nin ağabeyi Beybolat olduğu anlaşılmıştı. Ancak bunu henüz kimse bilmiyordu. Ertuğrul, bunlar üzerine Aksakallılar ile görüşmüş ve Anadolu’da Moğollara karşı isyanı başlatmaya karar kılmıştı. Dragos ise tekrar güven kazanmak için İlbilgelere tuzak kurmuş ve bunun haberini de yine kendisi vermişti. Bu sayede Dragos, Zangoç kimliğiyle güven tazelemişti. Ertuğrul, Lais’in yaptıklarından sonra onun Dragos’un adamı olduğunu anlamış ve ona bunu itiraf ettirerek cezasını kesmişti.

Lais’in ölümüne öfkelenen Dragos’un yeni hamlesi ne olacak? Ertuğrul, üzerine kurulan tuzakları bertaraf edebilecek mi? Ertuğrul, Moğolların ölüm listesinde olan alimleri kurtarabilecek mi? Beybolat’ın Söğüt’e gelişiyle yeniden şekillenen Kayılar ve Umuroğulları arasındaki ilişki ne olacak? Ertuğrul ve Beybolat arasında neler yaşanacak? İlbilge, değişen bu durumlar karşısında nasıl bir konum alacak?

Diriliş Ertuğrul Uğur Karabulut Kimdir?

Dizinin bu hafta yayınlanacak olan 129.bölümünde diziye dahil olacak olan isim Uğur Karabulut olacak. Oyuncunun dizide hangi karakteri canlandıracağı henüz belli değil ama Ertuğrul’a düşman bir karakter olacağı ilk elimize geçen bilgiler. Uğur Karabulut, 19 Kasım 1983 Ankara doğumludur. Çanakkale Üniversitesi Ziraat Mühendisliği mezunudur. Oynadığı dizilere baktığımızda ise Emir’in Yolu, Hayat Devam Ediyor, Yedi Güzel Adam, Hayat Şarkısı, Lise Devriyesi ve Mehmetçik Kut’ül Amare dizilerini görüyoruz.

Oyuncuya yeni dizisinde başarılar diliyoruz. Yeni bölüm yarın akşam TRT1’de. İyi seyirler.