Tatlı Bela Şhlok’un Gerçek Sevgilisi Kim? Çok Şaşıracaksınız?


Güncelleme: 5 Mayıs 2017 : 12:32
82

Kanal 7’nin sevilen dizisi Tatlı Bela’nın yakışıklı karakteri Shlok’u canlandıran yetenekli oyuncu Avinash Sachdev’ın sevgilisi kim olduğu genç kızlar tarafından merak ediliyordu. Yenetekli ve yakışıklı oyuncu Tatlı Bela Şhlok’un Gerçek Sevgilisi Kim? Çok Şaşıracaksınız? Avinash Sachdev’ın sevgilisi öğrendiğinizde çok şaşıracaksınız…

Yakışıklılığı ile genç kızların sevgilisi haline gelen Shlok Tatlı Bela isimli Hint dizisinin erkek başrol oyuncusu. Dizide aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlayan Shlok karakterini canlandıran Avinash’ın gerçek sevgilisinin kim olduğu ortaya çıktı.

 

Tatlı Bela dizisinde rol arkadaşı ile aşk yaşayan yakışıklı oyuyuncunun hangi oyuncu ile aşk yaşadığı merak ediliyordu. VE o isim belli oldu. Tatlı Bela dizisinde Sodja karakterini canlandıra noyuncu ile aşk yaşayan yakışıklı oyuncunun şuan için ilişkilerinin güzel gittiği yönünde demeçler verdikleri biliniyor. Başarılı oyunculara aşk hayatlarında da başarılar diler mutluluklar temenni ederiz. PEki sizler bu çifti beğendiniz mi? Sizce hangi isimle aşk yaşamalıydı? Keşke Astha olsaydı dediğinizi duyar gibiyim :))

Tatlı Bela Dizisine ait tüm özet, yorum, ipuçlarını buradan takip edebilirsiniz…

 

82 YORUMLAR

Bu Konuda Ne Düşünüyorsun?

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz