Tatlı Bela 126. Bölüm Fragmanı 11 Temmuz Özeti (Shlok Astha’yı Kaçırıyor)


Güncelleme: 4 Temmuz 2017 : 01:07
1

Shlok, Astha ile konuşmak için her şeyi yapmaktadır. Bir türlü Astha ile iletişime geçemeyen Shlok en sonunda çözümü Astha’yı kaçırmakta bulur. İşte Tatlı Bela 11 Temmuz 126. bölümünde yaşanacaklar. (Orijinal:  524,525,526,527)

Shlok, Astha ile konuşmak için İndrajet’in evden çıkmasını beklemektedir ve bir fırsat kollamaktadır. İndrajet Shlok’un dışarıda olduğunu bilmektedir. İndrajet, Shlok’un neler yapabileceğini görmek için evden ayrılmış gibi yapar.

Shlok eve girer Astha ile konuşmaya çalışır fakat bu konuda başarılı olamaz. Astha ile itişmelerinde Shlok kafasını masanın kenarına çarpar.

Astha çok korkmuştur ve İndrajet’i görür görmez ona sarılır. İndrajet, Shlok’u arabaya bindirerek Chowskilerin kaldığı yere götürür. İndrajet Shlok’un zorla eve girdiğini, karısını taciz ettiğini söyleyerek polise şikâyet edecektir ve Astha’nın da onu doğrulayarak istediği planın işe yaramasını sağlayacağını düşünmektedir.

Shlok kendisine geldiğinde Apsara’yı görür. Apsara eşi ile gelmiştir ve ona Astha konusunda vazgeçmemesi gerektiğini, ona elinden gelen yardımı yapacağını söyler.

Jyoti ve Sid’in çocuklarına isim koyma konusundaki belirsizlik halen devam etmektedir. Herkes farklı isimler önermektedir. Riya, yeğeni için Abhay ismini söyleyince, Sid ve Jyoti şok olurlar. Jyoti geçmişte yaşadıklarını düşünerek üzülür. Sid’in kardeşine bu ismin Jyoti’nin eski eşinin olduğunu söyleyince Riya, Jyoti’nin yanına giderek ondan özür diler ve bilmediğini söyler.

Apsara, İndrajet’in evinin önünde içeriyi gözetlemektedir. Böylece orada yaşananları Shlok’a bildirmesinin yanında Shlok’un ayrı bir planı vardır. İndrajet ve çocukların arabadan indiği zamanı fırsat kollayan Shlok ve dostları Astha’yı arabadan indirerek kaçırırlar.

Jyoti ve Sid, Kalindi Hanım’ın yanına giderek onun duasını almak isterler ama Kalindi Hanım, Jyoti’nin ve bebeğinin Astha’yı hatırlattığı için Shlok ve ailesinden kimse ile görüşmek istememektedir. Jyoti, Sid ile evliliklerinde katkıları olduğunu, bu yeni doğan bebeğin bir günahı olmadığını söylerler.

Shlok, Astha’yı eskiden kaldıkları eve getirir ve duvarda onların birçok resmi vardır. Astha bunların sahte olduğunu, kendisine yalan söylediğini, iki çocuğu olduğunu ve eşinin İndrajet olduğunu söyler.

İndrajet ise adamlarını toplayarak çarşıya gelmiştir fakat oradaki herkes Shlok’un yanındadır ve İndrajet’in karşısına dikilirler. İndrajet, Shlok’un yerini söylemeleri konusunda tehditlerde bulunur.


Tatlı Bela 12 Temmuz 127. Bölüm Özet ve Fragmanı (Shlok Astha’ı Kazanacak mı?)


Shlok, en son çare olarak evlilik cüzdanlarını gösterir fakat bu sırada Astha bayılır. Onu hemen hastaneye götürür ve bir süre sonra kendisine gelen Astha, Shlok’u tanımadığını, onun delirmiş olduğunu söyler ve İndrajet’i arayarak hastaneye gelmesini ister.

Shlok doktorla konuşmasında Astha’nın beyin travması geçirdiğini, stres altında olmasının sağlığı açısından iyi olmadığını hatta bu durumun ölüme bile sebep olabileceğini söyler.

Güncellenecektir

1 YORUM

  1. Dizi güzeldi. Ama sonları saçmalamıştı. Özledim diziyi keşke tekrarı yayınlansa ?

Comments are closed.