Tatlı Bela 105. bölüm 19 Haziran Özet ve Fragmanı-Astha Asistan Oluyor


Güncelleme: 19 Haziran 2017 : 00:09
2

Tatlı Bela 105. bölüm 19 Haziran Özet ve Fragmanı-Astha Asistan Oluyor. İndarjetin’in evinde aistan olarak işe başlayan Astha’yı sürprizler beklemektedir. Orijinal; 416,417,418,419)

Kalindi, Ankush, ve Mala’nın konuşmalarını duymuş ve oğlunun değişmediğini, kendisine oyun oynadığını anlamıştır. Mala’nın kendisini sevdiğini ve ona saygı duymasını söylemesine karşın Ankush, onun oyuncu olduğunu ve bunu para için yaptığını, kendisinden önce başkaları ile de birlikte olabileceğini söyler.

Kalindi, Ankush’a onun sevgisini görmesi gerektiğini, madem onu kendisinden aşağı görüyorsan o zaman tüm mal varlığını Mala’ya vereceğini söylüyor.

Ahilya, Niranjan hakkında İndrajet’e onun en son Mumbaai’de olduğunu fakat şuan nerede olduğunu bilmediğini, Shlok’un ise orada yemek satışı yaptığını söyler. Varad’ın bu şehirde iş bulamaması için herşeyi ayarladığını anlatıyor. Ahilya, Agnihotrislerin bu şehirde saygı gördüklerini ve onların bittiğini görmek istediğini söyler.

Varad’ın daha önce aldığı evinde tüm aile birlikte kalmaktadır. Herşeylerini  kaybeden aile kendi küllerinden doğmak için birlikte hareket edeceklerdir.

Sita, Varad’ın evine gelerek onların yanında olmak istediğini, Sarkaryanların kendisini eskiden onlarla çalıştığı için kovduğunu söyler. Astha, evde olanları kendisine anlatmasını söyler. Sita, tüm gördüklerini anlatır. Niranjan, her adımlarını takip ettiklerini onun için dikkatli olmaları gerektiğini söyler.

Astha, evin içerisinden bilgi almak için, onların yanına asistan kılığında girerek ilk elden bilgileri elde edebileceğini söyler. Varad ve Shlok, görüşme sırasında nelere dikkat etmesi gerektiği konusunda ona bilgi verir.

Kalindi, Ankush’la konuşarak yakın zamanda Astha ile konuşacağını ve herşeyi anlatacağını, onun eve geldiğinde densizlik yapmaması konusunda uyarıyor.

Ahilya, Astha’nın İndrajet ile görüşme yapmasına izin veriyor. İndrajet, daha önce bir referansı olmadığını, buna rağmen kendisine birkaç soru soracağını ve buna göre cevaplamasını istiyor. İş hakkında bir iki soruyu Astha, kulaklığından onunla konuşan Shlok’un söylediklerini İndrajet’e söylüyor. Verilen cevaplardan memnun olan İndrajet, onun yarın sabah iş başı yapmasını söylüyor.

Jyoti, Varad2a ulaşmak için Ahilya’nın evini arıyor. Ahilya, Niranjanlarla ilgilenmediğini, çok merak ediyorsa tapınaklara bakmasını ve dilencilere sormasını istiyor.

Evde çalışan görevliler, odaları temizlerken Niranjan’ın aile albümünü görür ve Ahilya’ya bunu ne yapalım diye sorar. Ahilya, albüme bakar. İlk karede Niranjan, Anjali, Varad ve Shlok vardır. İkinci sayfayı açtığı sırada İndrajet gelir ve onunla konuşurken albümü bırakır. İkinci sayfada Astha’nın resmi vardır. Görevlilere vererek bunu depoya kaldırmalarını ister.

Sid, Jyoti’nin ailesi hakkındaki şok gelişmeler üzerine, kardeşinin düğününü ertelemesini ister. Renuka, bu  durumdan dolayı Jyoti’yi suçlar.

2 YORUMLAR

Comments are closed.