Tatlı Bela 12 Temmuz 127. Bölüm Özet ve Fragmanı (Shlok Astha’ı Kazanacak mı?)


Güncelleme: 5 Temmuz 2017 : 00:22
1

Shlok Astha’yı kazanmak için çalışmaktadır. Bakalım Shlok Astha’yı tekrar kazanabilecek mi? Tatlı Bela 127. Bölüm özeti ve yaşananlar. Orijinal:(528,529,530,531)

Shlok, doktora Astha’nın nasıl iyileşeceğini sorar. Doktor bunun zaman alacağını bu nedenle sabretmesi gerektiğini şimdiki gibi yaparak onu stres altına almaması gerektiğini aksi durumda beyin kanaması yaşayabileceğini anlatır. Shlok, çok sevdiği Astha dan onun için uzak durması gerektiği fikrini bir türlü kabul edemiyordur.

Tatlı Bela 127 bölümde; İndrajet ,hastaneye geldiğinde Astha’nın hafızasının yerine gelmediğini fark ettiğinde çok memnun olur. Shlok, olan biteni telefonda Varad’a anlatır. Varad, bu yaşadıklarından dolayı kendisini sorumlu tutmaktadır ve Sodjal onu teselli eder.

Kalindi kendine gelmiştir ve eve gelen doktor onun depresyona girdiğini söyler. Aile onun iyi olmasını sağlamak için üzüntüden uzak tutmasını ister.

Tatlı Bela 127 bölümde; İndrajet, hastanede Shlok ile konuşur. Eğer Astha’yı seviyorsa ve yaşamasını istiyorsa ondan uzak durmasını ister. Aksi durumda rahatsızlanırsa ölebileceğini, doktorunda aynı şeyleri söylediğini Shlok’a söyler. Shlok, büyük bir ikilem içerisinde kalmıştır.

Astha, İndrajet ile konuşmasında Shlok’un neden böyle davrandığını sorar. İndrajet ise Shlok’un, kendi yanlarında çalıştığını, kazada kaybettiği eşinin adının da Astha olduğunu ama bundan sonra kendilerini rahatsız etmeyeceğini söyler.

Tatlı Bela 127 bölümde; Varad ve Sodjal, Shlok’un yanına gitmeyi düşünürler. Jyoti ile görüşmesinde Kalindi’ye Astha’nın durumunu anlatmalarını söylüyor fakat Varad, Astha’nın annesinide tanımaması durumunda çok daha üzücü bir durum yaşanacağını belirtiyor. Kalindi ise Varad ve Shlok’un, Astha’nın yaşadığını söylediklerini ama bu kadar zaman geçmesine rağmen kızının neden gelmediğini sorgulamaktadır.

Tatlı Bela 127 bölümde; Shlok, Varad ve Sodjal’ın yanına gelmesi ile birlikte yaşananları onlara anlatıyor. Yani bir stres durumun zararlı olacağını belirtiyor bunun yerine yavaş yavaş hareket etmeleri gerektiğin söylüyor. Bu esnada Niranjan’ın kaldığı hastanede durumunun kötüleştiğini, onu Singapur’â götürmek istediklerini söylüyor. Shlok, abisine babası ile ilgilenmesini söylüyor.

Apsara, İndrajet’in evine hizmetli olarak gireceğini ve içeride neler olduğunu görebileceğini ve Astha’ya göz kulak olacağını söyler ve plan işlemeye başlar.

Tatlı Bela 127 bölümde; Shlok, Astha’yı çiçekçide görür ama o yokmuş gibi davranır. Astha’nın tekrar hayati risk yaşamasını istememektedir. Apsara, hizmetçi olarak evde çalıştığı için Astha hakkında tüm bilgileri Shlok’a verir ve Shlok buna göre yeni planlar yapar.

Astha, çocuklar yararına düzenlenecek bir organizasyona katılacaktır ve bu haber Apsara sayesinde Shlok’a ulaşır ve Shlok, Sodjal ile oraya gider.

>>>Tatlı Bela Tüm Bölüm Özetleri için Tıklayınız <<<


Tatlı Bela Ashta’nın Gerçek Sevgilisi Kim? Hayal Kırıklığına Uğrayabilirsiniz


Tatlı Bela Şhlok’un Gerçek Sevgilisi Kim? Çok Şaşıracaksınız?


Tatlı Bela Dizisi Kaç Bölüm Çekildi Ne zaman Bitecek Final Yapacak?

Güncellenecektir

Comments are closed.