Tatlı Bela 76. bölüm 21 Mayıs Cuma Fragman ve Özeti (Nirancan Angeli’yi Küçük Düşürür)


Güncelleme: 11 Mayıs 2017 : 23:44
3

Nirancan Angeli’yi şirkette küçük düşürecekken Astha’nın yaptığı şey Angeli’yi çok duygulandırır. Tatlı Bela 76. bölüm 21 Mayıs Cuma Özeti haberimizde. İşte Detaylar…

Niranjan, Anjali’yi çalışanların yanında küçük düşürmeyi planlamıştır ve bunun içi Shlokun evraklarla Astha’yı oyalayacağını veya çalışanların istekleri ile uğraşırken Anjali’nin yanında olamayacağını düşünmektedir. Niranjan’ın odasına çalışanı gelerek toplantının başlayacağını, herkesin onların beklediğini belirtir.

Anjali ne konuşacağını bilememektedir. Niranjan’ın planını anlamıştır fakat ne yapacaktır. Herkes ona bakmaktadır. Niranjan, bu şirketimizde kızların eğitimi üzerine bir şeyler söylemesini ister. Bu esnada Astha odaya gelerek Anjali’den kendisine izin vermesi durumunda kendisinin konuşmak istediğini belirtir.

Anjali çok sevinmiştir. Astha kız çocuklarının eğitimi konusunda konuşma yapar ve bunlar için neler yapılmasını anlatırken elinde bir kağıt ile gelerek sanki bunları Anjali yazmış gibi konuşmaya başlar. Anjali Astha’nın boş kağıda bakarak konuşma yapmasına şaşırsa da ses etmez. Sunum bitince herkez Anjali’yi tebrik eder. Çok güzel bir sunum olduğunu söyleyerek onu alkışlar.

Kalindi Hanım , Astha’yı özlemiştir ve yaklaşan festivali kendi yanında geçirmesini ister. Astha, evden ayrılırsa Anjali’nin evde tek başına savunmasız kalacağını düşündüğü için kabul etmez. Evde festival için hazırlanacağını düşünen Anjali ve Astha Shlok’un bu sene bunun olmayacağını söylemesi ile şaşırırlar.

Shlok, insanların eve geldiğinde yaşanan durumu gördüklerinde babasını eleştireceğini ve zor durumda kalacağını, onların bunu istediğini ama buna izin vermeyeceğini dile getirir. Bunun olması için Astha’nın Niranjan’dan özür dilemesi durumunda olacağını belirtmesine karşın Astha yanlış bir şey yapmadığını bu nedenle bunu yapmayacağını söyleyince ikili arasında tartışma şiddetlenir.

Misafirler geldiğinde evde her şey normalmiş gibi davranırlar. Herkesin evde bir şeylerin değiştiğini fark etse de bu durumun ne olduğunu bilemezler. O gün kadınlar kocaları için oruç tutar ve onların su vermesine kadar bu oruç devam etmektedir. Niranjan’ın bu durum için planı hazır olsa da Astha, Kavya sayesinde bu durumun üstesinden gelecektir.

Tatlı Bela 76. bölüm 21 Mayıs Cuma Fragman – Güncellenecektir

 

3 YORUMLAR

  1. Konu hakkında fikirlerinizi buraya yazabilirsiniz. asta ne zaman kazya uxrayacak qacin ki bolumde

Comments are closed.