Tatlı Bela 18 Mayıs Perşembe Özeti 73. Bölüm Fragmanı (Shlok Astha’yı Döver)


Güncelleme: 11 Mayıs 2017 : 00:32
1

Niranjan , Astha ile konuşmasında Shlok’un yangını onun çıkardığına inanacağı ve bunun nasıl olacağını anlatır. Astha çok sinirlenir ve dvd yi aldığını tüm gerçekleri Shlok’a göstereceğini söyler. o esnada odaya giren Shlok ne gerçeği diye sorar.

Astha , yaşlılar evinin boşaltılmasını Niranjan’ın istediğini odadaki yangını bunu öğrenilmesini engellemek için yaptığını , onun gerçeklerin üstünü örtmek için böyle davrandığını söyler .

Sahlok , Astha’ya inanmıyor babasının hayatını tehlikeye atmasının saçma sapan bir fikir olduğunu söylüyor ve Astha’ya tokat atmak için elini kaldırıyor. Astha, Shlok’un kolunu tutarak bu hakkı nereden buluyorsun ben senin karınım hizmetçin veya dövebileceğin biri değilim diye bağırır. Shlok ,böyle bir tepki beklemiyordur.

Niranjan, tartışmalarının yersiz olduğunu, Asthanın bazı şeyleri yanlış anlamış olabileceğini kendi anlattıklarını göstermesi için dvd yi beraber izlemelerini ister. Astha odaya dvd yi almaya gittiğinde Anjali yanlış yaptığını, Niranjan’ın bir çok şeyi planlamış olabileceğini olayın daha fazla büyümemesi için ondan özür dilemesini ister. Astha, dvd ye güvenerek bunu yapmayacağını söyler.

Astha, odadan aldığı dvd yi getirir ve çalıştırır fakat dvd boştur. Sadece mavi ekran vardır. Astha, şok olur Shlok hani kanıt dediğin bumu diyerek dvd yi parçalar. Astha, dvd yi Niranjanın değiştirmiş olabileceğini söyler.

Shlok, çok sinirlenir. Babasının ona saygı göstermesine rağmen Astha’nın ona saygısızlık yaptığını, özür dilemesi gerekirken hala inatla onu suçladığını söyler ve ya babamdan özür dilersin ya da bu evden çekip gidersin der.

Astha özür silemeyeceğini dediklerinin doğru olduğunu ve evi de terk etmeyeceğini tüm gerçekleri ortaya çıkaracağını söyler. Shlok o zaman bu evde onun ayrı ailesinin ayrı olacağını kendisinin bu ev içerisinde farklı olacağını söyler.

Niranjan, yaşanan bu olaylardan dolayı çok mutludur. Shlok’unda kendisi gibi davrandığını, bu nedenle ileride her şeyin kendisinin istediği gibi olacağını düşünmektedir.

Shlok, evi iple ikiye ayırır. Odasından gelen Niranjan, oğluna bunu yapmamasını ister ve yine anlayışlı baba rolüne bürünmüştür. Shlok, babasının davranışlarını takdir ediyor ve Astha’nın yaptıklarına rağmen bu şekilde davrandığı için ağlıyor.

Astha, odasına çıkıp eşyalarını topluyor. Varad, onun yanında olduğunu her daim kardeşi olduğunu söylüyor. Astha, aşağı indiğinde Niranjan ona geçmişte Shlok’u senden yavaş yavaş uzaklaştıracağımı söylemiştim ve Pawe’re daha çok para vererek ona boş dvd yi vermesini söylediğini anlatıyor Astha, şok oluyor.

Ev iple ikiye ayrılmıştır. Astha, yalnız da olsam gerçeği ortaya çıkaracağını söylediği sırada Anjali Astha’nın yanında olduğunu söyleyerek, Astha’nın bulunduğu tarafa geçer. Kimse böyle bir şey beklemiyordur.

Tatlı Bela 73. Bölüm Fragmanı izle – Güncellenecektir

1 YORUM

Comments are closed.