Survivor 16 Nisan 2018 Pazartesi Kim Elendi? Kim Gitti?


Güncelleme: 16 Nisan 2018 : 23:34
2

Ekranların en çok izlenen reality yarışma programı Survivor 2018’de bir eleme heyecanı daha geldi çattı. Hem dikkat hemde atiklik gerektiren oyunda yarışmacılar bir ellerinde heykelleri tutarken diğer elleriyle rakibin heykelini düşürmeye çalıştı. Kazanan takım yine ünlüler oldu. Şimdi gözler Survivor 2018 16 nisan kim elendi sorusunda.

2. dokunulmazlık oyununda ne uzun bir parkur nede aşılması gereken engeller vardı. Sadece denge ve dikkat gerektiren bir oyunda iki takımda kıyasıya bir mücadele verdi. Yarışın sonunda kazanan takım açık ara farkla Ünlüler oldu. İlk dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımı 2. dokunulmazlık oyununu da ne yazık ki kaybetti. İlk ada konseyinde eleme potasına Cumali ve Hakan girerken 2. dokunulmazlık oyunu sonrasında yine bir oylama yapıldı. Survivor 16 nisan 2018 pazartesi kim elendi? kim gitti?

İki dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımı yine aralarından bir isme veda edecek. Survivor 16 nisan pazartesi kim elendi, kim gitti soruları izleyenler tarafından merak bekleniyor. Survivor 2018 16 nisan oldukça farklı bir eleme haftası geçirdik. Gönüllüler takımında iki yakın dost olan Cumali ve Hakan’ın eleme potasında olması herkesi şaşırttı. Bizim tahminimiz gönüllüler takımı bu stratejiyi Cumali’yi adadan göndermek için yaptı.

Survivor 15 nisan dokunulmazlık oyunu sonrasında gerçekleşen ada konseyinde diğer bir gelişme ünlüler takımında yaşandı. acun Ilıcalı ünlüler takımından Berna’nın doktor raporuyla adaya veda ettiğini açıkladı. Yarışmaya sonradan dahil olan ve başarılı bir performans grafiği çizen Berna’nın diskalifiye olması takım arkadaşlarını üzdü.

Anıl, Murat ve Hilmicem, Hakan yada Cumali’nin gitmesi karşılarına daha güçlü bir rakip çıkarmak istediler. Ve oylarını Damla’dan yana kullandılar. Damla’nın Sms gücünün fazla olduğuna inandıkları için böyle bit strateji uygulandı. Ve eleme potasına giren 3. aday Damla oldu. Bu durumda adaya veda eden isim kesinlikle Cumali olacaktır. Cumali kendisine söz hakkı verildiğinde yine Anadolu’dan oylarımı bekliyorum diyerek cümlelerini tamamladı. Survivor 2018’de 70 günlük bir serüvene veda eden ismin kesinlikle Cumali olacağını düşünüyoruz. Survivor 16 nisan 2018 kim elendi kim gitti? Zorlu bir ödül oyunu sonrasında ada konseyinde neler yaşandı?

Survivor 16 nisan 2018  kim elendi sorusuna gelirsek. %90 Cumali cevabını verebiliriz. Sizler Cumali’nin gitmesi için uygulanan bu stratejiyi nasıl buldunuz? Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? 

 

2 YORUMLAR

Comments are closed.