Söz Dizisi Ateş Öldü mü? Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu?


Güncelleme: 24 Aralık 2018 : 23:58
0
Söz Ateş Ölüyor mu?

Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, Tims&B Production’un yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Tolga Sarıtaş, Eren Vurdem, Görkem Sevindik, Deniz Baysal, Burak Sevinç ve Aytaç Şaşmaz gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizide heyecan her bölümde daha da artıyor. 65.bölümüyle ekrana gelen dizide son sahnede Ateş’in Şero ile birlikte arabayla uçurumdan aşağı düşmesi ve Derya’nın Kopuk tarafından vurulması sahneleri oldukça konuşuldu.

Şimdi dilerseniz öncelikle dizinin 65.bölümünde neler yaşandığını özetimizde görelim..

Söz 65.Bölüm Özet! Yeni Bölümde Neler Yaşandı?

Yavuz’un yoluna çıkmasını engellemek isteyen Sami, Yavuz’a değil en yakınlarına zarar vermek için harekete geçmiştir. Tamirhaneye yapılan saldırıda Yavuz’un yetişme çabalarına rağmen Kopuk’u almayı başarırlar.

Tim, Karabatak’ı almak için yabancı üssün kapılarına dayanır. Karabatak’ı almak için canlarını bile vermekten çekinmeyeceklerini de üs bölgesindeki tüm askerlere ilan ederler: Ölmek var Karabatak’ı almadan dönmek yok…
Tim’in bu kararlılığı Dragan ve üs bölgesi komutanını tedirgin eder. Bir an önce kurtulmak için bir plan yapmaları gerekmektedir. Dragan’ın yapacağı bu plan Karabatak’ı ölümle burun buruna getirir. Ama Karabatak bir yemin etmiştir. Şero’yu öldürmeden ölmeye niyeti yoktur.
Sami elinde tuttuğu Kopuk için Yavuz’dan bütün zararını karşılamasını ister. Ama en yakınındakilere zarar gelmemesi için Yavuz’un neler yapabileceğini bilmemektedir. Kopuk’un hayatını tehlikeye atan Sami ve ekibi, hayatlarının dersini alacaktır.

Söz Dizisi Ateş (Eren Vurdem) Ölüyor mu? Diziden Ayrılıyor mu?

Söz dizisinde heyecan dolu bir akşamı daha geride bırakırken akıllara ilk gelen soru acaba Ateş ölecek mi ve dolayısıyla da diziden ayrılıp ayrılmayacağı oldu. Araştırmalarımız gösteriyor ki Ateş diziden ayrılmıyor ve ölmüyor içiniz rahat olsun. O patlamadan da sağ şekilde kurtulacak. Sevenlerine duyurulur.