Söz Dizisi 8 Mayıs 6. bölüm Fragmanı? Bölüm Özeti ve İpuçları


Güncelleme: 1 Mayıs 2017 : 21:08
0

Star Tv’nin reyting canavarı dizilerinden Söz dizisi her pazartesi reytingleri sallamaya devam ediyor. Konusu, yetenekli oyuncu kadrosu ve hikayesi ile bir hayli hayran kitlesi oluşturduğunu söyleyebiliriz. Söz Dizisi 8 Mayıs 6. bölüm Fragmanı? Bölüm Özeti ve İpuçları

2017 yılında yükselişe geçen ve hemen hemen her kanalda görmeye alıştığımı asker-devlet konulu dizilerden birisi olan Söz dizisi dolu dizgin devam ediyor.

Çolak’ı köşeye sıkıştıran Yavuz ve ekibi, sürpriz bir engelle karşılaşmıştır.  Aşmaları gereken engel, hem masum bir çocuğun hem de Keşanlı’nın hayatına mal olabilecek derecede ciddidir. Şehadeti sevgiliye gitmek gibi gören Keşanlı korkmadan ve teklemeden atılır çocuğu kurtarmak için.

Bu arada Eylem, Çolak’ın elindedir ve orda Çolak’ın kan donduran planlarından birine tanık olmak üzeredir. Bu durum Eylem’in hayatını iyice riske atarken Bahar da hastanede hayati bir tehlike ile karşı karşıya kalmıştır.

Bu tehlike, Yavuz ile Bahar arasında gerginliğe neden olurken Çolak da büyük planı için üst düzey militanlarla bir toplantı yapmak üzeredir. Toplantıyı haber alan Tim’in iki görevi vardır: Aynı anda hem Eylem’i kurtarmak hem de toplantıyı basmak için plan yaparlar. Ancak işleri hiç de kolay olmayacaktır. Bu arada Fatma, Hafız’dan boşanmak için avukata giderken onu temelli kaybetmek üzere olduğundan habersizdir. Hafız için şehadet gelmiş midir? Artık o an Hafız için gerçek sevgiliye kavuşma anı mıdır?

Söz Dizisi Hafız (Ali Haydar) Ölecek mi? Diziden Ayrılıyor mu? < Tıkla

1 Mayıs Söz Dizisi Çalan Şarkı ve Sözleri: Bir Nefestin Sönüverdin Genç Yaşımda < tıkla

Söz Dizisi 8 Mayıs 6. bölüm Fragmanı(Güncellenecektir)