Söz Dizisi 8. Bölüm Özet ve Fragmanı 22 Mayıs Neler Olacak


Güncelleme: 15 Mayıs 2017 : 18:34
0

Söz dizisi dolu dizgin devam ediyor. Yavuz ve Bahar arasında aşk alevlenmeye başlamışken Çolak da rahat durmaz. Söz Dizisi 8. Bölüm Özet ve Fragmanı 22 Mayıs Neler Olacak? Ayrıntılar haberimizde.

Star tv ekranlarında Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında olan Söz kadrosunda ki Tolga Sarıtaş, Mustafa Yıldıran, Burak Sevinç, Görkem Sevindik, Doğukan Polat, Oktay Samurkaş, Volkan Uygun, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz, Atakan Arslan, Mehmet Ali Karakuş gibi isimlerle kısa sürede reytinglerde yerini almayı başardı.

İlk 7 bölümüyle izleyicilerin kalp ve ruh ritmini değiştiren Söz dizisi 8. bölümde neler olacak özet fragman ve ipuçları nelerdir gibi merak edilen soruların cevabı sizler için haberimizde.

Çolak kaçmak için aradığı fırsatı bulurken, Yavuz son sürat olay yerine doğru yola çıkmıştır. Üstelik büyük bir tuzağa doğru gittiğinden habersizdir. Bu arada Kıdemli Üsteğmen Yavuz ve ekibinin Çolak’ın evindeki profesörü ele geçirmesi Çolak’ın planlarını bozar ama Çolak’ın geri adım atmaya niyeti yoktur. Biyolojik silahlar için ihtiyacı olan Profesörü İstanbul’da bulmuştur.

Bu durum Yavuz ve ekibini İstanbul’a gelmeye zorlar. Çolak bu davette Yavuz’a büyük bir sürpriz hazırlar aynı davete Bahar’ın da gelmesi işleri iyice karıştırır. Yavuz Bahar’la yakınlaşırken, zor ve riskli bir kararı da vermek zorundadır.

Aynı anda Geveze çıktığı operasyonda hem sivillerin hem de kendi tim arkadaşlarının hayatını kurtarmak için kendini feda eder.

 Söz Dizisi 8. Bölüm Fragmanı İzle – Güncellenecektir