Söz 64.Bölüm Fragman Çalan Şarkı! Kim Söylüyor?


Güncelleme: 15 Aralık 2018 : 00:14
0
Söz 64.Bölüm Fragman Çalan Şarkı!

Tims&B Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Ethem Özışık’ın senaryosunu yazdığı, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu ile Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu, başrollerini Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Eren Vurdem, Görkem Sevindik ve Burak Sevinç gibi isimlerin paylaştığı Star TV’nin sevilen dizisi Söz’ün 64.bölüm fragmanı yayınlandı ve bölümde de oldukça heyecanlı ve aksiyonlu sahneler yaşanacak.

Söz 64.Bölüm Özet! Yeni Bölümde Neler Yaşanacak?

Yavuz, Sami ve ekibini köşeye sıkıştırıyor.
Bombalı saldırının faillerini yakalamak için kendi hayatını feda eden Karabatak ölümle burun burunadır. Tim onu kurtarmak için son bir hamle yapar ama bu hamle Karabatak’ı kurtarmaya yetmez. Teröristlerin eline geçen Karabatak’ın kimliği deşifre olmuştur.

Tim ve Erdem Karabatak’ı aramaya devam ederken, bölgede giderek hakimiyetini büyüten Dragan Karabatak’ın ele geçirildiğini öğrenir.

Yavuz, Sami ve ekibini köşeye sıkıştırmıştır. Sami bu durumdan kurtulmak için Yavuz’un en zayıf yanına saldıracaktır. Turan ve Kopuk’a…

Yavuz, Sami’nin adamlarından birinin gizli bir mekânı olduğunu öğrenir. Mekana düzenlediği baskınla Sami’ye bir adım daha yaklaşmanın fırsatını bulacaktır. Bu yakınlık ona Karabatak hakkında önemli bir istihbarat getirecek ama Turan ve Kopuk’un uğramak üzere olduğu saldırıya yetişmesine de engel olacaktır.

Söz 64.Bölüm Fragman Çalan Şarkı? Kim Söylüyor? Sözleri Nasıl?

Heyecan dolu bir bölümle ekrana gelecek olan Söz dizisinin 64.bölüm fragmanında çalan bir şarkı seyirciyi etkiledi ve kimin söylediği de merak konusu oldu. İşte o şarkıyı seslendiren isim O Ses Türkiye yarışmasındaki başarılı performansıyla göz dolduran Emre Sertkayadır. Şarkının ismi ise Tembih Etmemdir. Şarkının sözleri ve klibi sizler için…

TEMBİH ETMEM

Tembih etmem kendimi yare
Sensiz eylemem derdimi hale

Yola düşer de gezersem o halde
Neyleyim sen yoksan o derde

Söz söylemem ki benim sese
Titrer mana-yı şerre
İş manaya Hü derse
Evvel eyler gönül hüdaya