Sosyetik Ev Kadınları Programı Nerede Çekiliyor?


Güncelleme: 24 Ocak 2018 : 04:16
1

Evlilik programlarının yayından kaldırılmasının ardından kanallar gündüz kuşağı boşluğunu dolduracak program arayışına başladı. İlk olarak Alışveriş Melekleri isimli stil yarışmasını ekrana getiren Kanal D, düşük reytinglerden dolayı kısa sürede final kararı aldı. Uzun bir araştırma ve ön hazırlık aşamasından sonra değişik bir formata sahip yeni bir programı izleyici karşısına çıkarmaya hazırlanıyor. Sosyetik Ev Kadınları isimli program kısa sürede yoğun ilgi toplamayı başardı. Programla ilgili en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında Sosyetik Ev Kadınları nerede çekiliyor ve Sosyetik Ev Kadınları seti nerede soruları yer alıyor. İşte detaylar…


Sosyetik Ev Kadınları Yarışma Formatı – Nasıl Başvurulur Başvuru Formu


Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Neslihan Kozanoğlu, Günsel Ülkü, Esra Tekgöz, Ezgi Dargı ve Elif Sağlamyürek programın ilk yarışmacıları. Hafta içi her gün ekrana gelecek programda sosyetenin en popüler 5 kadını hayatlarının kapılarını bizler için açıyor. Yaşamlarını tüm gerçekçiliğiyle gözler önüne serecek  programda kimi zaman tatlı atışmalara kimi zaman haklı tartışmalara tanık olacağız.

Lüks ve ihtişamları hayatlarının yanı sıra hobileri, fobileri aileleri ve bir günlerini nasıl geçirdiklerini izleyicilere açık yüreklilikle aktaracaklar. 

Kısa sürede büyük ilgi gören Sosyetik Ev Kadınları nerede çekiliyor, Sosyetik Ev Kadınları Neslihan Kozanoğlu’nun evi nerede, Sosyetik Ev Kadınları Günsel Ülkü’nün evi nerede, Sosyetik Ev Kadınları Esra Tekgöz’ün evi nerede, Sosyetik Ev Kadınları Ezgi Dargı’nın evi nerede, Sosyetik Ev Kadınları Elif Sağlamyürek’in evi nerede soruları tek tek araştırılan ve merak edilen konular arasında yer alıyor.

Sosyetik Ev Kadınları Programı Nerede Çekiliyor?

Kanal D ekranlarında başlayan programın ilk etap çekimleri İstanbul Jigger Roof Bar’da yapıldı. Jigger Roof Bar tam adresi: Wyndham Grand Kalamış Marina Hotelin teras katında hizmet vermektedir. Fener Kalamış caddesi no:38.

Sosyetik Ev Kadınları nerede çekiliyor konusu hakkında düşüncelerinizi ve bilgilerimizi güncelleyecek yorumlarınızı bekliyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=K9PJZooQGtE

 

Comments are closed.