Şevkat Yerimdar İzlendi mi? Tuttu mu? Şevkat Yerimdar Erken Final mi Yapacak?


Güncelleme: 11 Eylül 2017 : 12:20
72

Fox Tv ekranlarının büyük bir beklenti ile yayın hayatına başlattığı Şevkat Yerimdar dizisi tuttu mu? Şevkat Yerimdar erken final mi yapacak? Şevkat Yerimdar reytingleri nasıl? Şevkat Yerimdar devam edecek mi?

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Şevkat Yerimdar, ilk yayınlanmaya başladığında reyting listelerinde ilk 10’a girmeyi başardı. İstanbullu Gelin, Payitaht Abdülhamid, Survivor gibi reyting rekortmenleri yapımlarla aynı güne denk gelen dizi yine de kendisine iyi bir yer bulabildi. Ayrıca dizilerin sezon finali yapmasıyla birlikte yaz dizisi olarak planlanan Şevkat Yerimdar’ın da şansı artacak gibi görünüyor.

Şevkat Yerimdar öncelikle bir sinema filmi olarak izleyicinin karşısına çıkmıştı. Sinema filmindeki karakterler ve eğlenceli olay örgüsü izleyicinin dikkatini çekince yapımcılar durumu fırsat bildi. Şevkat Yerimdar dizisi için çalışmalar aslında geçtiğimiz sezonda başladı.

Geçtiğimiz sezonda yayınlanması planlanan dizinin çekimleri de uzun süre önce başladı. Hatta tanıtım fragmanları yayınlanan dizi ile ilgili daha sonra bir açıklama yapılmadığı içi diziden vazgeçildiği de düşünüldü. Ancak durumun böyle olmadığı daha sonra ortaya çıktı.

Fox Tv yayın akışında Şevkat Yerimdar’a uygun bir gün bulunamadığı için dizinin yaz sezonunda ekranlara getirilmesi kararlaştırılmıştı. Dizinin böylece daha başarılı olabileceği düşünüldü. Bu nedenle dizinin başlaması için sezon dizilerinin de finaline yakın bir tarih seçildi.

Yazın ekranlara gelen Şevkat Yerimdar çok iyi başlandıç yaptı ve günden güne reyting oranlarını arttırdı. Şimdilik bir yaz dizisi olarak düşünülse de artan reytinglerinin onu yeni sezona taşıyabileceği düşünülüyordu k öyle de oldu. Yeni sezon için devam etme kararı alan dizi Fox Tv’nin yeni sezon tanıtım fragmanında yerini buldu. Şuan için Şevkat Yerimdar dizisi 2017-2018 yeni sezonunda izlenebilecek. Umarız dizi başarılı yükselişini  rekabetin kızıştığı Eylül içerisinde ve devamında da sürdürür.


Şevkat Yerimdar Dizisi İle İlgili Tüm Haber-Fragman-Özet ve İpuçları için Tıklayınız >>> Şevkat Yerimdar


Sizde Şevkat Yerimdar dizisi devam etmeli mi? Yoksa dizi erken final mi yapmalı?

72 YORUMLAR

  1. devam etmeli super bır dızı sadece sevkat yerımdar dızısını ızlıyorum dıgerlerı hıkaye

Comments are closed.