Selçuk Yöntem’in 2017 Yeni Programı Ne? Hangi Kanalda Hangi Programda


Güncelleme: 16 Ağustos 2017 : 00:04
2

Selçuk Yöntem’in 2017 Yeni Programı Ne? Hangi Kanalda Hangi Programda? Son olarak Kim Milyoner Olmak İster yarışma programının sunuculuğunu üstlenen Selçuk Yöntem’in yeni kanalı belli oldu. Başarılı sunucu ve oyuncu Selçuk Yöntem yeni sezonda FOX Tv ile anlaşma sağladı.

Atv ekranlarının uzun soluklu yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster’in sunuculuğunu Murat Yıldırım’a devrettikten sonra ekranlara bir süre ara veren Selçuk Yöntem’in yeni projesi çok yakında başlıyor.  Başarılı oyuncunun izleyenleri ekrana kilitleyeceği yeni projesinin masa başı çalışmaları start aldı.

Kenan Işık’ın 2013 yılında geçirdiği beyin kanaması akabinde Kim Milyoner Olmak İster’in sunuculuğunu devralan ve  başarılı bir şekilde 2016 yılına kadar sürdüren Selçuk Yöntem yeni projesiyle tekrar izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Selçuk Yöntem, yeni sezonda Fox Tv ekranlarında yayınlanan Milyonluk Resim yarışması ile izleyicilerinin karşısında oluyor. Kim Milyoner Olmak programında farklı bir formatı olan yarışma programı, Selçuk Yöntem’in kendine has tarzı ile daha da renklenecek gibi görünüyor.

Selçuk Yöntem, dev bir oyuncu kadrosuyla hazırlanmış olan Hollywood yapımı ‘The Ottoman Lieutenant’ filmiyle yurt dışında büyük ses getirmişti. Yöntem, filmde Melih Paşa isminde Osmanlı askerini canlandırıyor. ‘The Ottoman Lieutenant’ ülkemizde 19 mayısta vizyona girecek.

Selçuk Yöntem şuanda Milyonluk Resim isimli programın sunuculuğunu yapmaktadır. Fox Tv ekranlarında gösterilen Milyonluk Resim yarışma programı için ayrıntılı bilgileri aşağıdaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz.


Selçuk Yöntem ile Milyonluk Resim Programı Formatı Nedir? Hangi Kanalda Yayınlanacak?


SELÇUK YÖNTEM KİMDİR?

1953 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1975 yılında Ankara Devlet Tiyatro Yüksek Bölümünü bitirmiş ve 1977 senesinde Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görev yapmaya başlamıştır. 2008 senesinde büyük ses getiren Aşk-ı Memnu dizisinde Adnan Ziyagil’i canlandırmıştır. 2013 yılında Büyük Risk adlı yarışma programını sunmuştur.  Atv’de Bugünün Saraylısı adlı dizide Ata Katilboğlu karakterine hayat veren Selçuk Yöntem son olarak Kim Milyoner Olmak İster yarışma programını sundu.


Selçuk Yöntem ile Milyonluk Resim Programına Nasıl Başvuru Yapılır?


 

2 YORUMLAR

  1. Sayfayi aciyorum yontemin nerde program yaptığıni yazmıyor ne yani artik uckagitcilik mi yapiyorsunuz birde utanmadan yontem hangi janalda ne zaman hangi program diyorsunuz nerde size soruyorum

Comments are closed.