Seksenler Final Tarihi Belli Oldu Mu Sezon Finali Mi Yapacak Final Mi


Güncelleme: 6 Nisan 2017 : 18:23
5

Seksenler Final Tarihi Belli Oldu Mu Sezon Finali Mi Yapacak Final Mi

Trt ekranlarının beğenilerek takip edilen belli bir dönemde ki yaşam tarzlarının anlatıldığı keyifli oyuncu kadrosu ile 4 sezonu geride bırakan Seksenler bu sene son mu olacak devam mı edecek diye düşünenler Seksenler bu sezon da Sezon Finali yapacak önümüz de ki sene de devam edecek.

Dizinin değişmeyen bir takipçi kitlesi var reyting oranları bu nedenle çok küçük değişiklikler gösteriyor. Dizi de bir mahallede yaşayan insanların yaşam tarzları döneme uygun anlatılıyor bu nedenle dizi de senaryo da tıkanma falan olmuyor.Tam bir aile dizisi olan Seksenler Trt nin yayın kriterlerine çok uygun bu nedenle kanal diziyi bu sezon da bitirmeme kararı aldı.Ve bu çok isabetli bir karar oldu diye düşünüyoruz.

Önümüzde ki sezon yeni oyuncularla dönem olarak bir süre atlanarak dizide değişikliğe gidilecek. Böylelikle yeni sezonda diziye biraz hareket katılacak. Sizce Seksenler dizisi bu sezon sonunda son olmalı mıydı yoksa devam etmesi iyi mi oldu bu konu ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz

5 YORUMLAR

  1. muharrem cakirer

    Seksenleri ta Ameikadan ozenle seyrediyorum. Zira cok seviyorum ve son bulmasini bir turlu anlamis degilim. Lutfen devam etsin. Hurmetlerimle.

  2. Tam bı aıle dızısı eger bıterse cok uzulurum ılk bolumden bu yana ızlyorum seksenler sızlerı sevıyoruz

Comments are closed.