Payitaht Abdülhamid 2. Sezon (2017-2018) Ne Zaman Başlayacak?


Güncelleme: 9 Eylül 2017 : 01:47
8

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid’in yeni sezon yayın tarihi açıklandı mı? Dönem dizisi olarak ekrana gelen proje izleyenler tarafından büyük ilgi gördü. Peki sezon ortasında yayınlanmaya başlayan Payitaht Abdülhamid 2017-2018 sezonu ile ne zaman ekrana gelecek?


Payitaht Abdülhamid 2. Sezon (2017-2018) Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?


Her ne kadar yayın hayatına yeni başlamış olsa da 17. Bölümü ile sezon finali yapan Payitaht Abdülhamid 3 aylık bir tatilin ardından Ekim ayının ilk haftası ekrana gelmeyi planlıyor.

Dizinin 2. Sezon çekimleri ağustos ayında başlayacak. Bir dönem dizisi olan Payitaht Abdülhamid’in çekim hazırları oldukça uzun sürüyor. Bu nedenden ötürü dizinin çekimleri erken başlayacak.


Payitaht Abdülhamid 2. Sezon (2017-2018) Yeni Gelen Oyuncular Tam Kadro


Yeni sezon onayı alan dizi, ilk sezonu ile yüksek reyting oranlarına ulaşmayı başardı. Yüksek prodüksiyon maliyeti olan bir dizi olmasına rağmen kaliteden taviz vermeyerek, büyük bir özveri ve emek ile seyircilerle buluşmaya devam edecek. Fakat 3 aylık bir tatil gerek oyuncuların gerekse yapım ekibinin yeni sezona daha iyi hazırlanmaları için gerekli.

Tarihin esintilerini günümüze yansıtan dizi daha uzun yıllar ekranlarda olacak gibi görünüyor. Başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt gibi başarılı oyuncuların yer alıyor olması dizinin kalitesini daha da artırıyor.

Payitaht Abdülhamid, 2017-2018 sezonu kesin olmayan bilgilere göre Ekim ayının ilk haftası ekranlarda olacak.

 

8 YORUMLAR

  1. bülent inal’ın oyunculuğunu beğenmediğim için 1.sezonda hiç seyretmemiştim. bugün istemesemde 5 dakika baktım ama bu rol, bülent inal’a yakışmış. itici olmamış ve dizide seyretmeye değermiş.

  2. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Çocuklar ve biz… Ne şanlı bir tarihin unutulmaz yılları..

  3. Ölüyorum bu dizi için. Başlasin artik allah aşkina. Her cuma yayin akişina bakmaktan usandim… Hey kurban olduğmun padişahi. İsmin bile tüylerimi diken diken ediyor. Mekanin cennet olsun. Mevla cennette bizleri. Erdoğan ve senin gibi nice eşi bulunmaz insanla bir kilsin… Amiin.

  4. sabırsızlıkla bekliyoruz belçikadaki kızım ve buradaki çocuklarım diziyi çok sevdiler, keşke erken başlasaydı, kurtlar vadisi, diriliş vb diziler devamlı olmalı olanı biteni milletimiz hiç değilse dizilerden öğrenebilir, malum okuyan bir millet değiliz

  5. Bu dizinin hayranıyım
    Gönüllere taht kurdun ey Abdülhamid-i Sani
    Görmemişti gözler senin gibi bir sultan öyle Candan idin öyle insani

Comments are closed.