Meryem Dizisi 7. Bölüm Fragmanı ve Özeti-Oyunun Galibi Savaş mı?


Güncelleme: 7 Eylül 2017 : 00:35
0

Oktay’a Suçüstü yapan Savaş’ın için bu bir zafer midir? Yoksa yeni bir kasırganın habercisi mi? Meryem dizisi 7. Bölüm Fragmanı ve özeti haberimizde.

Kanal D ekranlarının yaz sezonu dizisi Meryem’de aksiyon ve gerilim bitmek bilmiyor. Bakalım sevilen dizimiz Meryem’in önceki bölümlerinde neler yaşanmıştı.

Yurdal’ın kaçması üzerine, Savaş tutuklanır. Savaş, emniyette ağaç eve Derin ve Oktay’ın beraber geldiklerini öğrenir ve aralarında gizli bir ortaklık olduğundan şüphelenmeye başlar.

Yurdal, Oktay’ın, Turan’ın evinden aldığı dosyanın ödemesini bu kez farklı bir yolla yapacaktır. Plan sorunsuz işleyecek gibi gözükmektedir. Ama Savaş’ı hesaba katmamışlardır. Oktay’ın Yurdal’dan rüşvet aldığını Meryem’e kanıtlamak üzeredir. Üstelik bu kez tüm kanıtları Meryem’in gözü önüne serecektir.

Meryem’in öğrendikleri yeni bölümde Savcı Oktay’ı bir hayli zora sokacak gibi görünüyor. Daha önce kayıtsız şartsız Oktay’a güvenen Meryem’in son zamanlarda olaylara kuşku ile yaklaşması onu gerçekle yüzleşmeye doğru götürecektir. Savcı Oktay ise oyunun sonuna gelmeyi kolay kolay kabul etmeyecektir. Ancak oklar artık onun üzerine dönmüştür.