Meleklerin Aşkı Nerede Çekiliyor? Dizi Setine Nasıl Gidilir


Güncelleme: 13 Temmuz 2018 : 16:47
7

Dönem dizilerinin ardından komedi dizileri de son zamanlarda oldukça Revaçta. Bu konuda başarısı tartışılmaz olan Süreç Film komedi ağırlıklı Meleklerin Aşkı dizisini ekrana getirmek için hazırlanıyor. Çekimleri kısa süre içinde başlayacak olan Meleklerin Aşkı  nerede çekiliyor? Meleklerin Aşkı dizi setine nasıl gidilir? İşte Detaylar…


Meleklerin Aşkı Oyuncu Kadrosu Yeni İsimler Yeni Yüzler


Show Tv için özel olarak hazırlanan Meleklerin Aşkı dizisi oyuncu kadrosunu ve masa başı çalışmalarını tamamlar tamamlamaz çekimlerine start verecek. Romantik komedi türünde bir proje olarak izleyiciyle buluşan dizinin çekimleri nerede yapılacak? Senaristliğini ve yönetmenliğini alanında usta bir isim olan Ersoy Güler’in üstlendiği Melekler Korusun için titiz bir çalışma yürütülüyor. Dizinin oyuncu kadrosu özenle seçiliyor. Kadroda usta isimlerin yanı sıra yeni yüzlerle de tanışacağız.

Daha önce Klavye Delikanlıları dizisini yine Show Tv ekranlarında izleyiciyle buluşturan Süreç film yeni romantik komedi türündeki projesinin yayın haklarını yine Show Tv’ye verdi. Klavye Delikanlıları büyük umutlarla ekrana gelmiş fakat beklentileri karşılayamadığı için kısa süre içinde final yapmıştı. Meleklerin Aşkı dizisinde oyuncu ve izleyici arasındaki frekanslar tutarsa dizi uzun süre ekranlarda kalmayı başarır. Peki merakla beklenen Meleklerin Aşkı nerede çekiliyor? 

Meleklerin Aşkı nerede çekiliyor sorusunun yanı sıra merak edilen bir diğer konu ise dizinin ne zaman başlayacağı yönünde. Meleklerin Aşkı dizisi büyük ihtimal yaz aylarında ekrana gelecek. Eğer yeterli ilgiyi görürse 2019 sezonunda da devam etmeyi başaracaktır.

Meleklerin Aşkı nerede çekiliyor sorusunun en sağlıklı yanıtını şimdilik aldığımız sağlam duyumlar doğrultusunda dizinin İstanbul’da çekileceğini söyleyebiliriz. Dizi için İstanbul’un güzide semtlerinde setler kurulacak. Dizinin huzurevi ve cafelerde geçen kısımları İstanbul tuzlada çekiliyor hatta huzurevi tuzla chatto otel de olduğunu söyleyenler var. İstanbul’da çekimleri devam eden diziler için genellikle Tuzla, Büyük Çekmece, Çatalca, Esenler Kağıthane ve Silivri gibi semtler tercih ediliyor. Komedi ağırlıklı bir dizi olduğu için çok geniş çaplı bir alana yayılacağını düşünmüyoruz.

Yeni başlayan dizileri için en çok merak edilen ve sorgulanan konu nerede çekildikleri olmuştur. Meleklerin Aşkı dizisi nerede çekiliyor sorusu da daha dizi başlamadan yoğun olarak sorgulanmaya başladı.

Uzun süredir üzerinde çalışılan  Meleklerin Aşkı dizisi için Seda Bakan’a teklif götürüldüğü ve başarılı oyuncunun teklife sıcak baktığı konuşuluyor. Daha öce Kardeş Payı dizisinde komedi alanındaki başarısını gösteren oyuncunun Meleklerin Aşkı dizisinde rol alması hayranlarını sevindirecek. Konuyla ilgili detaylı bilgileri en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız.

Meleklerin Aşkı dizi setine nasıl gidilir sorusunun yanıtını set adresini öğrendiğimizde sizlerle paylaşacağız. Sizde konuyla ilgili düşüncelerinizi ve bilgilerimizi güncellememize yardımcı olacak yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. 

7 YORUMLAR

  1. sarıyer zekeriyaköyde zekeriyaköy evlerinde sögüt sokakta ıhlamur cıkmazında no 2 de villa ve cekimler

  2. Merhabalar meleklerin aşkı dizinsinde Nuri alçonun mekanı olan mavi otel nerde acaba bileğisi olan varmı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler?

  3. Dizinin huzurevi ve cafelerde geçen kısımları İstanbul tuzlada çekiliyor hatta huzurevi tuzla chatto otel

Comments are closed.