MasterChef Burcu Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?


Güncelleme: 17 Aralık 2018 : 19:06
0

MasterChef Türkiye‘nin final haftasında yarışan yarışmacılar arasına girmeyi başaran MasterChef Burcu kaç yaşında?MasterChef Türkiye yarışmasında finale kalan dört isimden biri olan Burcu’nun soyadı ne?

MasterChef Burcu kim? MasterChef Burcu soyadı ne? MasterChef Burcu nereli? MasterChef Burcu ne iş yapıyor? MasterChef Burcu sevgilisi kim? MasterChef Burcu erkek arkadaşı var mı? MasterChef Burcu instagram hesabı ne?

İşte MasterChef Türkiye’nin en sevilen yarışmacılarından biri olan Burcu ile ilgili bilgiler…

MASTERCHEF BURCU NERELİ?

MasterChef Türkiye finalisti Burcu’nun soyadı Eminoğlu. 29 yaşında olan yarışmacının bekar olduğu biliniyor. MasterChef Burcu Eminoğlu Rizeli.

KENDİ MEKANI VAR

Pastacılık konusunda uzman olan MasterChef Burcu’nun İstanbul Kadıköy’de kendisine ait bir pasta atölyesi var. Burcu’nun pasta atölyesinin adı Minola. Bağdat Caddesi’nde bulunan işletmede günlük pastane ürünleri, düğün ve özel gün pasta siparişleri gibi hizmetler bulunuyor.

Pastacılık konusunda kendisini uzmanlaştıran Burcu’nun diğer yemek türlerinin de başarıyla yaptığı biliniyor.

MasterChef Türkiye Burcu’nun Instagram sayfasının adı benimu.

Burcu’nun yarışmada en yakın olduğu isim ise diğer bir finalist olan Kerem.

TV8

TV8, 22 Şubat 1999 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya bünyesinde yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer’de bulunmaktadır. Mart 2016’da NBA yayın haklarını almıştır.

Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan TV8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek ulusal kanallar arasına katıldı.

TV8, 9 Eylül 2013’ten itibaren 16:9 geniş ekran formatına geçmiştir.

13 Kasım 2013’te kanal, Acun Ilıcalı’ya satılmıştır. Acun Medya’ya geçmesiyle beraber tekrar format değişikliğine giderek TV8 eğlence kanalı oldu.

Eylül 2014’ten itibaren Acun Medya’daki tüm programlar TV8’e taşındı. Ayrıca kanal Copa del Rey, Coppa Italia karşılaşmalarının yayın hakkını satın aldı. Mart 2016’dan itibaren NBA maçlarını da yayınlamaya başladı.

1 Eylül 2014 saat 20.00’de logosunu, jeneriklerini ve sloganını değiştirdi. Aynı zamanda Digiturk platformu üzerinden de eş zamanlı HD yayına geçti. 18 Şubat 2015’te TV8’in HD yayını, Türksat üzerinden de yayına başladı.

5 Ocak 2015’te Bu Tarz Benim’i Show TV’den transfer ederek yayınlamaya başladı. 3 Temmuz 2015 tarihinde Survivor All Star finali gerçekleşti.

12 Kasım 2015’te Doğuş Yayın Grubu, TV8’in hisselerinin %30’unu satın alarak kanala ortak oldu. 6 Ekim 2016’da TV8,5 yayına başladı. 3 Mart 2017’de HD yayına geçti.