Kısmetse Olur 12 Şubat Pazar Finalde Kim Elenecek Yerine Kim Gelecek?


Güncelleme: 5 Şubat 2017 : 00:39
10

Kısmetse Olur 12 Şubat Finalde Kim Elenecek Yerine Kim Gelecek?

Kısmetse Olur evinde sular bir türlü durulmuyor. 5 Şubat Eleme finalinde Barış ve Gamze Taşkının evden elenmesinin ardından gözler 12 Şubatta Kısmetse Olurdan kim elenecek sorusuna çevrildi. Akla ilk gelen isimlerden biri ise eve yeni giren ancak kimse ile anlaşamayan kişiler oldu.

Bildiğiniz üzere 6 Şubat pazartesi günü eve dahil olan Kemal ve yeni gelin adayı Tuğçenin Barış ve Gamzeyi arattırdıkları kesin. Ancak yinede geldikleri ilk haftada elenmeleri oldukça zayıf bir ihtimal. Peki gelelim asıl soruya. Kısmetse Olur 12 Şubat Pazar Finalde Kim Elenecek ?

Bu soruya hemen cevap verelim. Evde geçen sezondan kalan isimlerden birisi Adnan. Adnan geçen hafta ilişkisini bitirmiş ve daha önce taktıkları yüzükleri atmışlardı Didem ile. 12 Şubatta yapılan oylamada sürpriz bir şekilde didemin adı en çok yazılanlardan birisi oldu. Bunda Adnanın parmağı var mı bilemiyoruz. Ancak Didemin Adı en çok yazılanlarda olduğu bilgisi Lostta yazıldı.

Peki eğer Didem Elenirse Didemin yerine kim gelecek Kısmetse Olura? Yapımcı onuda düşünmüş. Didem gibi güzel bir kız elenmeyecek tabiki.. Eğer elense idi onun yerine daha önce Gökhanla uzun bir ilişki yaşamış ancak ayrılmış olan Rabianın yeniden eve dahil olacağı konuşulmuş. Eğer Yapımcı planlarını değiştirmez ise Kısmetse Olur 19 Şubat Pazar Finalde Aycan elenecek ve Yerine Rabia eve gelecek.

SON DAKİKA SÜRPRİZİ: 12 Şubatta elenmek için adı yazılan Aycan ve Kemal için sürpriz gelişme OLDU.. Sevgililer günü hatırına yapılan bir ödül gibi oldu bu. Sevgililer günü sebebiyle bu hafta 12 Şubatta  evden hiç kimse elenmedi ve eve de yeni aday gelmedi. Seda hanım küs olan kişilere Sevgililer günü hatırına barışmayı ve yeniden denemeyi teklif etti. Özellikle bu çağrıya Adnan ve Didemin nasıl yaklaşacağı merak konusu.

Lütfen sizlerde bu konudaki görüşlerinizi aşağıya yazınız.. Kısmetse Olur 12 Şubat Pazar Finalde Kim Elenecek konusundaki yorumunuz nedir?

10 YORUMLAR

  1. gokhan hazalla olsun .yapmacik gülen sibelle ilişkisi cok sacma gokhan öyle bi kadıni almaz ..sadece araba aliveririr

  2. GÖKHAN in eve gelmesi bence çok yalnış bir karardı..onu ciddi bulmuyorum..hırslı ve gösterisi seven yapmacık biri..Adnan ve dileme yazık oldu..onur ve aycan güzel gidiyor destekliyorum..

  3. Didem çoktan gitmeli idi bir bayanın kızdıgı zaman bu kadar bilmiş ve erkegini aşaglayan tavırları itici geliyor insana ekrandan Adnan düzgün bir insan bunları nereye kadar kaldırabilecek bir bayanda olmaması gereken agrasiflik Didem’de var Adnan’nın aileside hem bunları hem Didem’in geçmiş yaşanmışları için istemiyordu herhalde DİDEM’in gitmesi en hayırlısı ben her nekadar GÖKHAN’ı tutuyorsamda ADNAN’ıda seviyorum yalnışa düşmesini istemem DİDEM Adnan için yalnış kadın inşallah ADNAN’a yakışar biri girer içeri ve oda mutlu olur Adnan’nı bu kadar düşünüyorsunda neden tutmuyorsun diye soranlarada cevabım şudur çok FİŞNİK yapıyor buda bir erkege yakışmaz bu yıl hiç kendi gibi olmadı

  4. Didemin elenmesi beni mutlu etdi Adnanla Didem evlenmis olsaydi onsuzda onlar tez bir zamanda ayrilacaklardi Didem istediyini yapan Adnan ise nayif biridi hec zaman Adnan Dideme laf keciremez Didem ne isterse onu yapar Adnani elinde cocuk oyuncagi bilen bir kizdir Didem…. .Adnan ne kadar gec deyilse geri cekil Ailen her seyi bildiyi ucun seni uyariyorlar Aileni dinle onlar seni sevdiyi ucun seni uyariyorlar ADNAN Didem bir araya gelemez Halk sunu goruyor beraber olamazlar ……olamazlar……olamazlar…….olamazlar……….olamazlar…………Aycan Onur cutluyunu cok destekliyorum onlari cok seviyorum ALLAH onlari sonuna kadar mutlu etsin butun guzellikler sizin olsun AMIN…..AMIN……AMIN…….

  5. Rabia nın gelmesi bana göre lüzumsuz.Gökhan aradığı insanı buldu çokda birbirlerine yakıştılar.Her hareketleri samimi ve içten ömür boyu Mutlu olsunlar inşallah.Adnan ve Didem zaten samimi gelmiyordu hele Didem in bilmiş halleri hiç hoş değil ayrılacakları belliydi.

  6. Rabia nım eve gelmesi bence saçma.Gökhan aradığı insanı buldu çok birbirlerine yakıştılar.Ömür boyu Mutlu olsunlar.

Comments are closed.