Kırık Bir Aşk Hikayesi oyuncu kadrosu? Dizide kimler rol alacak? Kırık Bir Aşk Hikayesi konusu


Güncelleme: 5 Mayıs 2017 : 11:23
1

ATV ekranlarının yeni dizisi Kırık Bir Aşk Hikayesinin oyuncu kadrosunda kimler var? Kırık Bir Aşk Hikayesinin başrollerinde kimler oynayacak? Yeni sezonda ATV ekranlarını kasıp kavuracağı iddia edilen Kırık Bir Aşk Hikayesi için çalışmalar hızla devam ederken dizinin oyuncu kadrosu da netleşmeye başladı. Dizi ilk oluşturulmaya başlandığında adı Meryem olarak düşünülse de daha sonra Kırık Bir Aşk Hikayesi isminde karar kılındı.

Kırık Bir Aşk Hikayesi Konusu

Kırık Bir Aşk Hikayesi dizisinin başrol karakteri olan Meryem çok merhametli ve sevilen bir insandır. Meryem’in babasının bir fırını vardır ve Meryem de bu fırında babasının işlerine yardımcı olmaktadır. Ayrıca çok becerikli bir kız olan Meryem Savcı Oktay’a büyük bir aşk beslemektedir. Yolunda giden hayatı sevgilisinin bir trafik kazası yapmasıyla birden rayından çıkacaktır. Meryem çok sevdiği sevgilisinin hapse girmesini istemeyecektir. Sevgilisinin suçunu üstlenen Meryem’in hayatı bundan sonra eskisi gibi olmayacaktır.

Kırık Bir Aşk Hikayesi Tüm Oyuncu Kadrosu

Kırık Bir Aşk Hikayesi (Meryem) Ayça Ayşin Turan kimdir?

1992 doğumlu olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyonculuk bölümünde eğitim hayatına devam etmektedir. 2011 yılında Dinle Sevgili dizisindeki Gülfem karakteri ile büyük beğeni kazanmıştır. Sevimli Tehlikeli sinema filminde Şükrü Özyıldız ile başrolleri paylaşmıştır. En son Fox Tv’nin Karagül dizisi ile ekranlarda olmuştur.

Kırık Bir Aşk Hikayesi (Savcı Oktay) Furkan Andıç kimdir? 

1990 doğumlu olan oyuncu Ukrayna’da ekonomi eğitimi almıştır. Reklam filmleri ile tanınmaya başlayan oyuncunun ilk dizisi 2011 yılında yayınlanan Kolej Günlüğü olmuştur. Daha sonra Umutsuz Ev Kadınları, Aşk Ekmek Hayaller, Kaçak Gelinler gibi dizilerde rol almıştır.

Kırık Bir Aşk Hikayesi Açelya Topaloğlu kimdir?

1986 doğumlu olan oyuncu İzmirlidir. Müjdat Gezen Sanat Merkezinden mezun olmuştur. Aşk Yakar dizisindeki Belda rolü ile ekranlara ilk adımını atmıştır. Daha sonra Eve Düşen Yıldırım, Arka Sokaklar, Kaçak Gelinler dizilerinde rol almıştır. En son İnadına Aşk dizisi ile ekranlarda olmuştur.

Kırık Bir Aşk Hikayesi (Burcu Komiser) Serenay Aktaş kimdir?

1993 doğumlu olan oyuncu çocukluk yıllarından itibaren futbol ile yakından ilgilenmiştir. 2010 yılında Kanıt dizisinde rol alan oyuncu Türk Malı, Alemin Kıralı, Yahşi Cazibe, Arka Sıradakiler gibi birçok yapımda rol almıştır.

Kırık Bir Aşk Hikayesi Türkü Turan kimdir?

1985 doğumlu olan oyuncu Bodrum’da doğup büyümüştür. 2007 yılında dönemin en sevilen dizilerinden birisi olan Annem’de rol almıştır. Daha sonra Tatar Ramazan, Maral, Acı Aşk gibi yapımlarda yer almıştır. Ayrıca Mehmet Erdem’in Acıyı Sevmek Olur mu isimli şarkısının klibinde rol almıştır.

Comments are closed.