Kadın 44. yeni bölüm fragmanı: Şirin bombayı patlatıyor!


Güncelleme: 18 Aralık 2018 : 19:06
0

Kadın 44. yeni bölüm fragmanı: Şirin bombayı patlatıyor!

FOX TV’nin başarılı yapımı Kadın dizisi yayınlandığı günden itibaren izleyicisini gözyaşlarına boğmaya devam ediyor. Dizi güçlü oyuncu kadrosu ve dramatik senaryosu ile seyircinin kalbini kazandı. Gerçekçi oyunculuk ve tek başına mücadele etmeye çalışan bir kadının mücadelesi her Salı akşamı dizinin reyting sıralamasını da oldukça etkiliyor. Dizinin bu başarısında çocuk oyuncularının da katkısını da göz ardı edemeyiz.

Kadın 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Dizinin yeni bölüm 44. Bölüm fragmanının yayınlanması izleyiciyi meraklandırdı. Kadın dizisi 43. bölümde Şirin’in hastaneye Sarp’ın getirdiğini öğrenen Bahar çıldırıyor. Şirin’e gidip hesap soran Bahar kendini de hırpalıyor.  Evi birbirine katıp ‘Sarp nerede olduğu ve tüm gerçekleri öğrenmek istediği söylüyor. Şirin Sarp’ın onu nasıl bulduğunu bilmediğini söylüyor. Ama Bahar vazgeçmiyor ve haftalardır beklenen karşılaşma gerçekleşiyor. Bahar, Sarp’ı oğluyla görüyor. Bahar’ın bu durum karşısında nasıl tepki vereceği bilinmezken 44. Bölüm fragmanında ise Bahar’ın yine olayları güçlü bir şekilde kaldırdığı ve çocuklara babalarının evli olduğunu ve 2 tane de kardeşleri olduğunu söylediği görülüyor. 18 Aralık Çarşamba günü dizinin yeni bölümü ekranlara gelecek.

KADIN 43. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bahar, Şirin’in ilik için geldiği gün yanında Sarp’ın da olduğunu öğreniyor. Bahar duyduğu bu gerçekle baş edemiyor. Yeliz onu durduramıyor. Sarp’ın öyle bir şey yapmayacağını söylese de Bahar kendini dışarı atıyor. Yeliz de peşinden gidiyor ama Bahar’ı ikna edemiyor. Yeliz dönüşte Arif’e gidip ‘ben çok kötü bir şey yaptım’ diyerek olanları anlatıyor. Arif de Sarp ile Şirin arasında bir şey olduğunu düşündüğünü söylüyor. Hatta Ceyda’nın da aynı fikirde olduğunu söylüyor. Arif, Yeliz’i tersliyor.

JALE, CEYDA’DAN ÖZÜR DİLİYOR

Ceyda hastaneye gidip Jale’nin montuna mürekkep döküyor. Tam çıkarken de Jale ile karşılaşıyor. Hem de hiç beklemediği şekilde. Jale çok özür dileyerek Ceyda’nın günahını aldığını söylüyor. Ceyda başta kırgın olduğunu söylüyor sonra da işe devam etmeyi düşüneceğini söylüyor. Jale mürekkebin boşaldığını fark edince kaçmaya çalışıyor ama Jale montunu görüyor. Jale Ceyda’ya bir daha onu görmek istemediğini söylüyor.