İçimdeki Fırtına Dizisi Sezon Finali Mi Yapacak Final Yapıp Bitecek mi?


Güncelleme: 18 Mart 2017 : 23:38
11

İçimdeki Fırtına Dizisi Sezon Finali Mi Yapacak Final Yapıp Bitecek mi? sorusu son günlerde merak edilmeye başladı. Aslında dizi oldukça farklı bir konusu var ve ilgi çekici hale getirilmiş. İşçilik çok iyi, reytinglerde oldukça iyi görünüyor. Ancak dizinin devam edip etmemesi tamamen izleyicinin diziyi takip etmesine ve reytinglerin yüksek olmasına bağlı.

Dizimiz oldukça güzel bir başlangıç yapmasına rağmen bu reytingi koruyup koruyamayacağı bilinmiyor. İki kardeş arasındaki amansız mücadeleyi konu alan dizide bakalım nasıl gelişmeler olacak zamanla izleyip göreceğiz. Genelde diziler başladığı gibi kalmıyor kısa sürede gerilemeye başlıyor..

İçimdeki Fırtına Dizisi Sezon Finali Mi Yapacak Final Yapıp Bitecek mi?

Dizimizin bu reytingleri Mayıs ayına kadar devam ederse kesinlikle gelecek sezon da devam eder. Ancak diziler ilk haftalarda iyi olsa da sonradan başka dizilerin araya girmesi ile reyting kaybetmeye başlıyor. Ancak İçimdeki Fırtına Dizisi Senaryosu ve oyunculuk kalitesi ile oldukça çekici görünüyor. Bizde dizi bu sezon final yapar ama izleyicinin tavrı kesin sonucu belirleyecek olan etkendir..

Sizce İçimdeki Fırtına Dizisi Sezon Finali Mi Yapacak Final Yapıp Bitecek mi? lütfen sizlerde bu soruya samimi cevaplar vererek aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz tüm yorum yazan ziyaretçilerimize..

Not: Dizimiz düşük reytinglere dayanamadı ve 18 Mart 2017 Cumartesi günü final yaparak erkenden veda etti izleyicisine.. Sizce bunun sorumlusu kim?

11 YORUMLAR

  1. Bence devam etmeli bu dizi finalde birşey anlamadık Elif yalıçapkını mı olucak mi , denizin ve Elif’i dedesi daha öğrenmedi gerceği , kerem çocuk daha birşey bilmiyor öz annesi kim , Fırat daha intikam almadı , deniz Fırat’la birlikte mi olacak ???? Yani bunları göstermesi gerekiyor lütfen devamı istiyoruzzzz

  2. Madem bitiyo, finali cok anlamsizdi. Bana gore bi cok diziden cok daha guzel bi senaryosu vardi. Oyuncu kadrosu harikaydi. Hayal kirikligina ugradim:-(

  3. Azerbaycandan yazıyoruz sakın ama sakın bitmesin dizi en cok sevdıyımız dızı nolur bitmesin

  4. diziyi cok begenerek seyrediyorum oyuncular da cok basarili insallah bitmez okuyunca cok uzuldum

Comments are closed.