Hakan Muhafız Dizisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler!


Güncelleme: 13 Ocak 2019 : 21:20
0

Hakan Muhafız dizisi ülkemizde çekilen ilk Netflix yapımlarından biri olacaktır. Bu yapım kapsamında kişilerin özellikle Binnur Karaevli’nin yönetmen koltuğunda oturması ve sanatsal dokunuşları ile filmi muntazam hale getirmesi dikkatini çekmektedir. Oyuncuların sergiledikleri performans kadar yönetmenin dokunuşları da dizilerin ilerleyişi için büyük önem arz eder.

Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü gibi alanında uzman olan oyuncuların yer aldığı projede her bölüm 45 dakika uzunluğunda olacaktır. Bu da hikayenin akışı ve oyuncuların sorun yaşamadan performanslarını sergilemeleri konusunda oldukça büyük fayda sağlayacaktır. Çağatay Ulusoy’un bu proje için oldukça yoğun bir hazırlık evresinden geçtiği de net şekilde belirtilmelidir.

Filmin Konusu

Hakan Muhafız filminde klasik sıradan bir hayata sahip olan Hakan’ın o ana kadar hiç aşina olmadığı bir görevden sorumlu tutulması çerçevesinde şekillenmektedir. İstanbul’u geçmişten gelen kötücül kuvvetlerden korumak ile görevlendirilen Hakan’ın hayatının bu görev sonrasında nasıl şekilleneceğini merak ediyorsanız bu yapıma bir şans vermelisiniz. Hakan 15 milyonluk bu şehri koruyabilecek midir?