Gülperi Eyüp Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı?


Güncelleme: 15 Aralık 2018 : 12:33
0
Gülperi Eyüp Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı?

Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, Tims&B productions’un yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu ve Yağız Alp Akaydın gibi isimlerin oturduğu, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Pabuççuoğlu, Ece Sükan ve Burak Dakak gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizi dün akşam 14.bölümüyle ekrana geldi.

Gülperi 14.Bölüm Özet! Yeni Bölümde Neler Yaşandı?

Can’ın velayetinin Yakup’a verilmesiyle yıkılan Gülperi, Can’ı geri kazanmak için gece gündüz demeden çalışmak için büyük bedeller ödemeye hazırdır. Hasan ise mahkemede Gülperi’yle ilgili duyduklarının etkisiyle ondan yine uzaklaşır. Kadir yaptıklarına daha fazla dayanamadığı Şeyma’nın önüne boşanma protokolünü yeniden sürer. Anne ve babasının boşanmasına tepkili olan Artemis ise Şeyma’nın Yakup’un avukatı olduğunu öğrenmesiyle bir kez daha yıkılacaktır. Bedriye’nin başı Damla yüzünden yine derde girerken, Can bir daha annesi ve kardeşlerini göremeyeceğinden korkar. Seyit ise Gülperi’nin karşısına Can’ı geri alabilmesi için beklenmedik bir teklifle çıkagelir. Şaşkına dönen Gülperi’yi yeni sürprizler beklemektedir.

Gülperi Eyüp (Erkan Bektaş) Kimdir? Oynadığı Diziler!

11 Mart 1972 Ankara doğumlu olan Erkan Bektaş, Ankara Üniversitesi DTCF Oyunculuk Bölümü’nden mezundur. Daha önce rol aldığı dizilere baktığımız zaman ise Ihlamurlar Altında, Aşk ve Ceza, Leyla ile Mecnun, Umutsuz Ev Kadınları, Benim İçin Üzülme, Böyle Bitmesin, Adını Kalbime Yazdım, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Serçe Sarayı ve Börü dizilerini görüyoruz.

Gülperi dün akşam yayınlanan 14.bölümünün son sahnesinde Fatma’nın kapıyı açtığında karşılaştığı manzarada yüzü gizlense de Eyüp geri döndü ve karakteri de Erkan Bektaş canlandıracak.

Gülperi heyecan dolu 15.bölümüyle Cuma akşamı Show TV’de.