2019-2020 SEZONUNDA DEVAM EDECEK DİZİLER!


Güncelleme: 3 Mart 2019 : 23:39
0

Önceki yazımızda, gelecek sezon yoluna devam edecek dizileri açıklamıştık. Son elde edilen bilgiye göre, netleşmeyen dizilerden de onay alanlar var. İşte detaylar..

ELİMİ BIRAKMA

Pazar akşamları Trt1 ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Alina Boz, Alp Navruz’un yer aldığı Elimi Bırakma dizisi ikinci sezonu için onay alan diziler arasında geliyor. Yapımın oldukça iyi reyting aldığı gözleniyor.

GÜLPERİ

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in bulunduğu, Cuma akşamları büyük beğeniyle izlenen Gülperi dizisi de, gelecek sezon Show ekranlarındaki yerini almaya devam edecek.

AVLU

Perşembe akşamları Star tv ekranlarında yer bulan Avlu dizisinin de seneye yoluna devam etmesi planlanıyor. Oldukça iyi reyting alıyor ve de ilgi görüyor. Başrollerinde, Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse’nin bulunduğunu dizinin 2020 sezonunun son olması da gündemdeki yerini koruyor.

BİZİM HİKÂYE

Uyarlama bir dizi olan Bizim Hikâye’nin daha önce biteceği konuşuluyordu. Reytinglerinin sürekli oynaması kanalda bir kararsızlığa neden olmuştu. Nihal meselesinin fazla uzaması da izleyiciyi isyan ettirmişti. Ancak, gelecek sezon büyük bir ihtimalle devam etmesi planlanıyor. Fox Tv’nin yeni sezon haklarını talep ettiği söyleniyor.

KIZIM

Tv8’de Perşembe akşamları ekrana gelen ve başrolünde Beren Gökyıldız’ın bulunduğu Kızım dizisi de 2.sezon için onay alan diziler arasında geliyor. Ancak, 2.sezonun sonunda final kararı çıkabilir.

ÇUKUR

Pazartesi akşamları reytingleri alt üst eden ve başrolünde Aras Bulut İynemli’nin öne çıktığı Çukur dizisi de 3.sezon devam ediyor. Show tv’nin bu diziyi hiçbir şekilde bırakmak istemediği konuşuluyor.

SAVAŞÇI

Fox tv’nin en büyük başarılarından biri olarak görülen Savaşçı dizisinin de 4.sezon için hazırlıklara başladığı söyleniyor.

SEN ANLAT KARADENİZ

Başrolünde İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe’nin yer aldığı Sen Anlat Karadeniz’in 3.sezon devam etmesi bekleniyor. Ancak, reklam gelirlerinin düşmesinden dolayı, bazı ücretlerden fedakârlık etmek zorunda kalabileceği düşünülüyor.

İKİZLER MEMO CAN

Başrolünde Emir Berke Zincidi’nin oynadığı, İkizler Memo Can dizisinin sene sonu final yapacağı konuşuluyordu. Fakat, son gelen bilgiye göre yeni sezon için onay aldı. Mayıs gibi sezon finali yapması bekleniyor.

Devam edecek diğer diziler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Elif, Yemin ve Tek Yürek olarak belirlendi. Yeni bir bilgi edindiğimizde sizlerle paylaşacağız.