GÜLPERİ DİZİSİNDE ÇOCUKLARDAN BÜYÜK TEPKİ!


Güncelleme: 15 Mart 2019 : 18:42
0

Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in paylaştığı Gülperi dizisi, bu akşam 24.bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İşte detaylar…

GÜLPERİ VE KADİR ZOR DURUMDA!

Bu akşam yayınlanacak bölümde, Gülperi ve Kadir gizlice evlendiği için çocuklarından büyük bir tepki alıyor. Özellikle Hasan annesine “Önce babam şimdi de sen birbirinizden farkınız” yok diye ağır bir ithamda bulunuyor. Diğer taraftan Artemis’de hem Hasan’la sevgili olduğu hem de anne ve babasının bir araya gelmesini istediğini için babasına tavrını koyuyor. Annesiyle yaşadığı evden Kadir’i kovduğu görülüyor. Tanıtımın son sahnesinde ise, Artemis dâhil tüm çocukların anne ve babalarını terk ettiği anlaşılıyor.

EYÜP ÖLÜYOR MU?

Öte yandan bir şok gelişme de Eyüp cephesinde yaşanıyor. Hastanede daha önce öldürdüğü kişinin oğlu olan Gökhan’ın onu ziyaret ettiği görülüyor. Aynı zamanda Hasan’ın arkadaşı olan çocuğun Eyüp’ü öldüreceğine dair tahminler yürütülüyor. Zaten, senaryo da hiçbir işlevi kalmayan karakterin de bu şekilde rolünün sonlanabileceği düşünülüyor.

23.BÖLÜMDE YAŞANANLAR!

Yayınlanan son bölümde Gülperi ve Kadir evlendiklerini Hasan ve Artemis’e açıklama niyetindeyken, ikisinin sevgili olduğunu öğrenip şok olmuştu. Gülperi’nin tavrı ise Kadir’le arasında yeni engeller doğmasına sebep olmuştu. Gökhan, Seyit’in ölümünde Hasan’ın da payı olduğuna inanıp intikam planı kurgulamaya başlamıştı. Hasan ve Artemis yaşadıkları zorluklara, aşklarına tutunarak dayanmaya çalıştı. Şeyma’da rahat durmadı. Gülperi ve Kadir’i ayırmak için riskli bir adım attı.

Fragman için tıklayınız.