9 Mayıs Çarpışma’da Çalan Şarkı Ne? Çarpışma 21. Bölümde Çalan Şarkının Sözleri


Güncelleme: 9 Mayıs 2019 : 22:27
0

Show tv ekranlarının sevilen dizisi Çarpışma’nın 9 Mayıs Perşembe günü yayınlanan 21. bölümünde hangi şarkılar çaldı?

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Ali Sürmeli, Şebnem Sönmez, Erkan Can, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk gibi ünlü isimlerin rol aldığı Çarpışma dizisinin son bölümünde çalan şarkının sözleri ne?

İddialı kadrosu ve heyecan dolu senaryosuyla dikkatleri üzerine çeken Çarpışma dizisi müzikleri ile de adından söz ettirmeye devam ediyor.

İşte 9 Mayıs Perşembe günü yayınlanan Çarpışma dizisinin 21. bölümünde çalan şarkılar ve sözleri…

Çarpışma son bölümde çalan şarkılar? Çarpışma 21. bölümde çalan şarkılar? Çarpışma son bölümde çalan şarkıyı kim söylüyor? Çarpışma 9 Mayıs çalan şarkıyı kim söylüyor? Çarpışma 9 Mayıs çalan şarkılar neler?

Çarpışma Dizisi

Ay Yapım tarafından Pelin Diştaş ve Kerem Çatay prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Çarpışma dizisinin yönetmen koltuğunda deneyimli isim Uluç Bayraktar oturmakta. Dizinin senaryo yazarlığını ise Ali Aydın üstleniyor.

Çarpışma Oyuncu Kadrosu

Çarpışma dizisinde başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Erkan Can, Hakan Kurtaş, Rojda Demirer, Ali Sürmeli ve Şebnem Sönmez paylaşıyor.