Gülperi 25.Bölümde Çalan Şarkı! Gülperi Son Bölümde Çalan Şarkı!


Güncelleme: 22 Mart 2019 : 22:17
0
Gülperi

Show TV ekranlarının ilgiyle izlenen, Tims & B Productions’un yapımcılığını üstlendiği, Şenol Sönmez’in yönetmenliğini, Hatice Meryem’in senaryosunu, Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Pabuççuoğlu ve Burak Dakak gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizi 25.bölümüyle ekrana geldi.

Gülperi 25.Bölüm Özet! Yeni Bölümde Neler Yaşandı?

Kadir son anda Gülperi’ye yetişerek boşanmasına karşı çıkar. Gülperi’nin tek derdi çocuklarını geri almaktır. Gülperi’nin evlendiğini duyan Taşkınlar ise bunu kolayca kabul etmeyeceklerdir. Gülperi’nin evlilik haberi hızla yayılır. Kadir’in annesi Suna oğlunun evine yerleşip Gülperi’ye eziyet etmeye başlar. Hastanedeki Eyüp de bu evliliği öğrendiğinde sonuçları herkesi etkileyecek bir plan yapmaya başlar. Yakup’un da Eyüp’ün borçlarından kurtulmak için Hasan üzerinden bir planı vardır. Ailenin veliahdı olma fikri Hasan’ın kafasını karıştırır. Annesine inat, olmadığı bir insan gibi davranmaya başlar. Buna en büyük tepkiyi Artemis verse de başlarına gelecek belalara mani olamaz. Gülperi, Hasan ve Bedriye’nin hasreti ile yanarken hiç beklenmedik bir olay olur; Eyüp tecritten firar edip Şeyma’yı kaçırır. Kadir’den, Şeyma’ya karşılık Gülperi’yi teslim etmesini ister.

Gülperi 25.Bölümde Çalan Şarkı! Kim Söylüyor? Sözleri!

Gülperi’nin heyecan dolu yepyeni bölümünde çalan şarkıyı seslendiren kişi Mehmet Güreli’dir ve şarkının adı Kimse Bilmez’dir. İşte o şarkı ve sözleri…

KİMSE BİLMEZ

Bulut geçti
Gözyaşları kaldı çimende
Gül rengi şarap
İçilmez mi böyle günde
Seher yeli eser
Yırtar eteğini gülün
Güle baktıkça çırpınır yüreği bülbülün
Bu yıldızlı gökler
Ne zaman başladı dönmeye
Kimse bilmez