Gülperi Dizisi Gülperi Kim? Nurgül Yeşilçay Oynadığı Diziler Sevgilisi Varmı


Güncelleme: 13 Temmuz 2018 : 17:36
1

Uzun bir suredir hazırlığı devam eden ve Nurgül Yeşilçay gibi başarılı bir oyuncuyu uzun bir aradan sonra ekranlara geri döndüren Gülperi dizisi bomba gibi geliyor. Gülperi Dizisi oyuncu kadrosunun kadın başrol oyuncusu Gülperi kim yani Nurgül Yeşilçay hakkında merak edilen ayrıntılar bir bir ortaya çıkmaya başladı.

Gülperi Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Çekim Yeri <<< TIKLAYINIZ

Öncelikle Gülperi dizisi Gülperi Karakterinin gerçek adı gerçi herkes tarafından biliniyor olsa da hatırlatmakta fayda var diye düşünüyorum. Gülperi gerçek adı Nurgül Yeşilçay dır. Nurgül Yeşilçay 1976 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesinde tiyatro bölümünden mezun olarak bitirmiştir. Üniversitede okuduğu yıllarda rol aldığı Bahar dizisindeki Gülsüm karakteri ile ilk olarak televizyon ekranlarında tanınan Nurgül Yeşilçay daha sonra yayınlandığı dönemde birçok izleyici kitlesine sahip olmasına vesile olan Asmalı Konak dizisinde Bahar Karadağ olarak karşımıza gelmişti.

Gülperi dizisi Gülperi olmadan önce oynadığı diziler ve filmler sıralayacak olursak eskiden yeniye doğru İkinci Bahar, 90 90 60 , Asmalı Konak, Melekler Adası, Belalı Baldız, Ezogelin, Aşk ve Ceza, Sensiz Olmaz, Sultan, Bebek İşi, Paramparça, Cinayet, Muhteşem Yüzyıl Kösem -Bağdat Fatihi 4 Murat, Selanik 1920 Destanı oldu ve son olarak Gülperi karakteri ile 2018 yılında izleyici karşısına geçti.

Nurgül Yeşilçay’ın Gülperi dizisi ile hemen hemen aynı döneme denk gelecek olan Star TV’de yayınlanan geleceğin starları isimli yarışmasında seyirci ile buluşacak olması oyuncuyu biraz yoracak olsa da seyirci bu durumdan gayet memnun gözüküyor. Sezona başlamadan iyi bir tatil yapan oyuncu her iki işinde üstesinden gelecektir.

Gülperi Dizisinin Konusu Ne? Dizide Hangi Karakterler Yer Alacak?

Tabii bu arada Nurgül Yeşilçay’ın iş hayatından çok aşk hayatının da ne durumda olduğunu öğrenmek isteyenler var diye düşünüyorum. Uzun süredir araştırma gerektiren bu konu hakkında son olarak duyduğumuz bilgiye göre, ünlü yapımcı Necati Kocabay ile aşk yaşadığını sosyal medya hesabından birlikte çektiği bir fotoğrafla sevdikleriyle paylaşan Nurgül Yeşilçay, fotoğrafın altına Aşkım Benim yazarak herkesi durumdan haberdar etmiş oldu. Güzel oyuncunun kariyer basamaklarını bir bir tırmanırken Aşk hayatını da ihmal  etmediğini görüyoruz.

Gülperi dizisinde Gülperi yani Nurgül Yeşilçay dizide eşi sınırda çalışırken öldürülmüş üç çocuklu bir anneyi canlandıracak. Ölümünden eşinin ailesi Gülperi’yi sorumlu tuttuğu için üç çocuğu olan Bedriye, Hasan ve Can’ı annesinden ayırmıştır. Gülperi her seferinde çocuklarını almak istese de bir yandan da hayata tutunmanın, sıkıntılı zor günlerinden geçer. Tam o esnada çocukluk aşkı olan Avukat Kadir Aydın’ın bulur. Gülperi dizisi ile Nurgül Yeşilçay seyircinin gönlüne bir kez daha taht kurmayı planlıyor. Uzun bir çalışmanın arkasından gelen Gülperi dizisi hem oyuncuları hem de senaryo gereği izlenme oranları yüksek olacak gibi gözüküyor.

https://www.youtube.com/watch?v=tmc3AZgJ4VI

Siz Gülperi dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz Sizce Gülperi dizisi tutar mı izlenir mi yoksa erken final yapıp biter mi?

Comments are closed.