Gülperi 15. Bölüm 21 Aralık 2018 Özeti, Neler Oldu?


Güncelleme: 22 Aralık 2018 : 11:45
0
Kadir ve Gülperi

Show TV’de yayınlanan Gülperi isimli dizi iddialı konusuyla muhteşem kadrosuyla her geçen gün yürekleri daha da fazla derinden fethetmeye devam ediyor her hafta içi Cuma günü yani haftanın son günü Saat 20.00 da sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Başrollerinde Timuçin Esen, Nurgül Yeşilçay gibi hatırı sayılı oyuncular yer alıyor ikisinin de muntazam yetenekleri ve diğer oyuncular ile beraber koordineli harmanlanmış rolleri izleyiciyi daha da fazla ekranlara kilitlemeye devam ediyor.

Gülperi ve çocukları

Gülperi 15. Bölüm 21 Aralık 2018 Özeti, Neler Oldu?

Kimi zaman bazı bölümlerini kaçırıyoruz izleyemiyor olabiliyoruz misafir oluyor ya da bir yere misafirliğe gidiyoruz ya da o gün aile bireylerimize ilgilenmek zorunda kalıyoruz veya sınavımız oluyor veya televizyonumuza bir sıkıntı oluyor izleyemiyoruz işte bu yüzden özet tadındaki bu yazıları kaleme alıyoruz ki siz değerli okuyucularımız sevdikleri dizilerden kopmasınlar neler oldu her karesini sanki izlemiş gibi öğrene bilsinler diye yazıyoruz yazmaya devam ediyoruz.

Gülperi dizisinin 15 bölümünde Kadir ve karısı  Şeyma boşandı kızları Artemis bu duruma çok üzüldü  ama yine de boşanmalarını istedi ve Kadir Gülperi’nin yaşadığı ,temizlik yaptığı apartmana taşındı. Gülperi buna karşı çıktı ancak Kadir sana daha fazla yakın olmak istiyorum Gülperi senden uzakta kalmak istemiyorum dedi .Gülperi bunu duyunca çok şaşırdı .Kadir ise duygularını daha fazla dile getirebildiği için biraz daha rahatladı. Bu arada diğer bir gelişme ise Gülperi’nin kocası geldi  Ayrıca Gülperi’nin kocasının babası ise tutuklandı cezaevine gönderildi.

Kadir ve Gülperi

Ayrıca Seyit Gülperi’ye evlenme teklifi etti bunu duyan Gülperi’nin oğlu Hasan deliye döndü.  Hasan Seyit’in üzerine yürüdü onu annesine evlenme teklifi  etme sebebini sordu. Seyit ona bir şeyler anlattı ancak Hasan tatmin olmadı ve yine ileri geri konuştu bunun üzerine Seyit Hasan’ı tokatladı  .

Eyüp ve Bedriye

Bu arada herkesin öldü bildiği Gülperi’nin kocası Eyüp bu bölümde geliyor. Eyüp karısı Gülperi oğlu Hasan’ı ,Can’ı ve kızı nerede diye sorar neden Taşkınhan’da olmadıklarını da öğrenmek ister çünkü Eyüp’te şaşkındır onu karşısında ölü olarak sanan ailesi de şaşkındır ve annesi Fatma en başından anlatmaya başlar.