Gelinim Mutfakta 36.Hafta Yarışmacısı


Güncelleme: 19 Kasım 2018 : 16:38
0

Kanal D’nin sevilen programı Gelinim Mutfakta yarışmasına bu hafta katılan gelin ve kaynana kimdir? Gelinim Mutfakta 176. Bölümde, yarışmaya yeni katılan kaynana Ziyafet Hanımın gelini hakkında söyledikleri Fatih Ürek başta olmak üzere herkesi şok etti! Bu haftanın yeni yarışmacıları Ziyafet ve Elif oldu. İddialı konuşmalarıyla güne damga vuran Ziyafet Hanım hiçbir gelin kaynanasını sevmez dedi. Yarışmaya İstanbul/Pendik’ten katıldıklarını söyleyen gelin kaynana ilk günden dikkat çekti. Gelinini memleketinden aldığını söyleyen Ziyafet Hanım evlilik sürecinin sancılı geçtiğini anlattı. 2 yıldır evli olan Elif Hanımın elinin lezzeti ve kaynanası ile ilişkisi ilerleyen günlerde gündemden düşmeyecek gibi gözüküyor. Programın başlaması ile baya ilgi konusu olan Ziyafet Hanım birinin yanında gelinim konuşamaz diyerek üstüne çekti.  Yarışmanın açılışında Fatih Ürek’in ilk sözü gelinine vermesine kızan Ziyafet Hanım mikrofonu eline aldı. Ziyafet Hanım gelini Elif’i istemediğini zorla oğluyla evlenmesine izin verdiğini belirtti. Konuşmaları ile dikkat çeken Ziyafet hanım günün en çok konuşulan ismi haline geldi.

Gelinim Mutfak da Bu Hafta Günün Birincisi Kim Oldu?

Hafta içi her gün yayınlanan sevilerek izlenen Gelinim Mutfakta yarışmasında günün birincisi belli oldu. Her hafta olduğu gibi bu haftada yarışmaya yeni isimler katıldı. Sosyal Medyada da oldukça ilgi gören kaynanalara yeni bir isim daha eklendi. Bu gün gelinlerden yapılmasını istenen yemek zeytinyağlı enginar oldu. Her gün olduğu gibi bu günde kurallar ihlal edildi. Cansu ile Ezgini limonu fazla kullanması gelinler arasında tartışmaya neden oldu. Kaynanalarımız bu günde hem lezzetli olan yemeği seçerken hem de gelinlerini bulmaya çalıştılar. Kaynanalarımız bugün puan konusunda çok bonkör olduğunu söylemek isterdim yalnız yine bizi şaşırtmadılar puanlar oldukça düşük tutuldu. Bugünde dopdolu geçen programımızın birincisi belli oldu.

Bu Günün Birincisi Kim Oldu

Haftalardır başarısından söz ettiren gelinimiz bugün de birinci olarak 20.çeyrek altınını almış bulundu. Bu günün en güzel zeytinyağlı enginar yemeğini yapan Ezgi Yıldırım oldu. Gelininin bugün suratsız olduğunu söyleyen Reyhan Hanım gelinini oldukça sinirlendirdi ve bunla kalmayıp Reyhan Hanım yeni gelen yarışmacımız Ziyafet hanımı dinleyerek Ezgi’ye takması gereken altını kendisine taktı. Bakalım yarın Gelinim Mutfakta programının birincisi kim olacak?